Коли краще стригти волосся

До волосся ставляться дбайливо. Обрізати волосся – значить, змінити своє життя, це добре знали в старовину. Не дарма зберегли величезну кількість ритуалів, пов’язаних з цією процедурою.

Коли ж краще стригти волосся? Як часто ми задавали собі це питання. Часом, спонтанно йдучи в перукарню, бо вже пора. Не завжди виходило погано, але іноді, все-таки не вгадували час. Тепер ми вже знаємо, що прекрасним помічником у визначенні вдалого часу став для нас місячний календар стрижки волосся.

Найважливішим у визначенні часу відвідування перукаря є знак зодіаку.

Проте ж, слід не забувати свої індивідуальні ритми і стежити за своїм самопочуттям. Для деяких, момент повного місяця може бути критичним, тому краще скористатися іншими днями.

Якщо повний місяць припадає на дні Льва або Діви, то це ідеальні моменти для стрижок. У році таких днів мало, але якщо вони є, то по можливості скористайтеся ними.

Нижче секрети, які допоможуть вибрати найсприятливіший день для стрижки.


СЕКРЕТ ПЕРШИЙ

Довіряй своє волосся, не всім, а тільки обраним. Слід пам’ятати, що людина, яка вас стриже, міняє ваше біополе. Тому, приходячи в перукарню, вибирайте енергійного і життєрадісного майстра, тоді й ваше життя після стрижки зміниться на краще. Чим старше перукар, тим сильніше його вплив на ваше життя. Якщо ви людина самостійна, звикли вирішувати свої проблеми самі і не любите, коли вам щось заважає їх здійснити, вибирайте майстра або одного з вами віку, або молодше вас. Коли вам хронічно не щастить з незрозумілої причини, має сенс вибрати дуже старого і відомого майстра, нехай навіть зачіска, їм зроблена обійдеться вам дуже дорого. Зате після відвідування перукарні ваше життя різко зміниться. А якщо ви ще правильно розрахуєте момент відвідування, то не просто зміниться, а покращитися.

СЕКРЕТ ДРУГИЙ

Самостійно не стригти своє волосся. Навіть якщо ви добре знаєте перукарську справу, цією прикметою нехтувати не варто. Коріння цієї «забобони» криється в дуже великій проблемі: людині дуже складно вилікувати себе самого. Це знає кожен найсильніший екстрасенс. Якою би сильною і вольовою не була людина, їй дуже складно виправити деформації свого власного біополя, оскільки переробляє вона їх такою ж деформованою енергією.

СЕКРЕТ ТРЕТІЙ

Вважається, що краще, якщо вас стриже людина однієї з вами статі. Справа в тому, що з волоссям пов’язано дуже багато рецептів привороту, але проблема не тільки в чистому чаклунстві. Під час стрижки у нас міняються ефірне, астральне і ментальне біополя, і в результаті цього ми легко піддаємося чужому впливу. Тому, якщо ви сподобалися майстрові різної з вами статі, це може призвести до неприємностей в особистому житті. Не дарма в біблійних переказах Самсона погубила жінка, що зрізала йому волосся. Подібна ж прикмета вірна і для жінок, тільки мова вже йде про чоловіків-перукарів.


СЕКРЕТ ЧЕТВЕРТИЙ

Після стрижки волосся в воду не кидають. Уважно слідкуйте за цим в перукарні, тоді до старості збережете своє волосся пишним та здоровим.

СЕКРЕТ П’ЯТИЙ

Якщо Ви бажаєте, щоб після стрижки волосся почало швидше рости, якість його покращилась, а коріння зміцнилось, зачіску треба робити при зростанні Місяця. Якщо бажаєте, щоб волосся трохи поміняло свої властивості – наприклад, вас не влаштовує, що вони плутаються, неслухняні – варто сходити в перукарню на спадаючому Місяці. Але пам’ятайте, що після такої стрижки волосся буде відростати дуже довго. На спадаючому Місяці також добре підстригтися, якщо ви бажаєте зміцнити коріння волосся та затримати його стрімке випадання.

СЕКРЕТ ШОСТИЙ

Волосся не можна стригти в наступні дні місяця:

9, 15, 23 і 29 дні за місячним календарем, а також у дні сонячного та місячного затемнення. Після таких процедур можна захворіти або, як казали у давнину, «пам’ять і розум зістригти».


СЕКРЕТ СЬОМИЙ

Як зміниться ваше життя після стрижки, покаже день тижня, коли відвідали перукарню.

Понеділок – день, сприятливий для стрижки. У цей час можна зняти з себе велику кількість негативних емоцій і невирішених проблем, що накопичилися в житті. День сприятливий для фарбування волосся.

Вівторок – день, коли краще піти в перукарню, якщо вам не вистачає фізичних сил чи волі вирішити якусь важливу проблему, якщо вам не вистачає активності чи замучила монотонність життя.

Середа – хороший день для стрижки, щоб дізнатися щось нове чи цікаве, зустріти нових друзів чи або притягти до себе старих, збільшити число подорожей, переміщень чи спілкування в житті.

Четвер сприяє змінам у взаєминах з оточуючими, сприяє популярності людини, збільшенню удачі і благополуччя.

П’ятниця – день краси. Коли ви відвідуєте перукарню в цей день тижня, ви змінюєте не тільки зачіску, ви змінюєте свою зовнішність. Саме тому, якщо вас влаштовує, як ви виглядаєте в цей день тижня краще не стригтися. Якщо бажаєте погарнішати – відвідайте перукарню в п’ятницю, коли Сонце йде до Козерога (24 грудня – 22 січня) або Тельця (22 квітня – 21 травня).

Субота – хороший день для стрижки. Волосся в цей день оздоровлюються, і разом з тим з вас знімається частина кармічних боргів і гріхів вашого роду.


У неділю краще волосся не стригти – можна зрізати свою власну долю або удачу. Цей день гарний тільки для хронічних невдах – може, доля змилостивиться і після такої процедури переміниться на краще. Але гарантій ніхто дати не може.

ПРАВИЛО ВОСЬМЕ

Говорить про те, що мало підібрати хороший день для стрижки, треба ще, щоб він гармоніював з вашим власним днем народження, інакше всі сприятливі тенденції дня перетворяться на негативні.

Загляньте в календар, вкажіть дату народження і дізнайтеся день тижня, коли Ви народилися.

Понеділку гармонічна енергія четверга, п’ятниці, суботи. Днем-антагоністом для понеділка є неділя.

Якщо ви народилися у вівторок, вам рідні енергії четверга, суботи, неділі. А сила понеділка та п’ятниці не сприятлива для вас. П’ятниця – антагоніст для вівторка.

Середа гармонічна сила неділі. Антагоністом її є четвер.

Четвергу споріднені енергії понеділка, вівторка, п’ятниці, неділі. Антагоністом його є середа.

П’ятниці близька сила понеділка, четверга, суботи, неділі. Антагоніст її – вівторок.

Суботі споріднена енергія п’ятниці. Антагоніст її – неділя.

Неділі гармонійні сили вівторка і четверга. Антагоніст його – понеділок. У дні-антагоністи волосся стрижуть тоді, коли вас переслідує кармічне невезіння в усіх сферах життя. Зазвичай після такої стрижки на деякий час життя ніби завмирає, щоб потім зробити крутий віраж, який приведе вас до перемоги.


ПРАВИЛО ДЕВ’ЯТЕ

Говорить про те, що, подібно рослинам, швидкість і якість зростання нашого волосся підкоряються положенню Місяця на небі. Тому мало підібрати хороший місячний день і день тижня для зачіски, треба ще підібрати сприятливий час для росту волосся за положенням Місяця в знаку Зодіаку. Положення Місяця завжди вказане в місячних календарях на рік.

1) Місяць в ОВНІ – прискорює ріст волосся з втратою його якості. В цілому не вважається сприятливим періодом для стрижки. Справа в тому, що після стрижки в такий день послаблюється імунітет організму і збільшується ймовірність різних захворювань.

2) Місяць в земних знаках – ТІЛЬЦІ, КОЗЕРОЗІ, ДІВІ – вважається найсприятливішим для відвідування перукарні, волосся росте краще, а січеться і випадає менше. Для використання хімічних препаратів (всі види фарбування волосся, хімзавивка) найкращими є дні, коли Місяць розташований в Діві.

3) Місяць у БЛИЗНЮКАХ– робить волосся неслухняними, хоча тим, хто хоче, щоб волосся після стрижки мало схильність до завивання, це може бути і на користь.

4) Місяць у БЛИЗНЮКАХ чи ТЕРЕЗАХ сприятливий для формування повітряних, пишних зачісок. Після стрижки в такі дні волосся швидко росте, їх структура, і стан не змінюється.


5) Місяць у ВОДОЛІЇ – стрижка підходить для експериментів с волоссям, але не сприятлива для тих, хто бажає зробити звичайну нормальну стрижку, на якість волосся, впливу не помічено. По можливості, все-таки утримайтеся від стрижки.

6) Місяць у водних знаках РАКУ або РИБАХ уповільнює ріст волосся, але насичує його життєвою силою, тому ций перiод найбільше підходить людям з ламким і сухим волоссям. Зачіска зовсім не тримає форму, волосся стає неслухняним, не піддається укладанню. У цей період не рекомендується мити голову.

7) Місяць у ЛЕВІ сприятливий для фарбування волосся та покращення вигляду зачісок, на якість волосся впливає нейтрально. Стрижка в такі дні робить волосся красивим, пишним і шовковистим. Завивка ж волосся, якщо у вас густе волосся, може бути не вдалою.

8) Місяць у СТРІЛЬЦІ – зачіска втратить свою форму, волосся стає неслухняними і росте швидко, однак сприяє змінам в кар’єрі, на роботі, у відносинах з колегами і діловими партнерами, допомагає домогтися визнання і соціального успіху.

9) Місяць у СКОРПІОНІ на якість волосся сильного впливу не має, волосся навіть може стати більш жорстким, більш густим. Але вкрай ризиковано положення Місяця для стрижки, оскільки може, як покращити, так и нашкодити вашому приватному життю і взагалі стосунки з протилежною статтю.

І ще, довгий час спостережень за впливом місячних ритмів на волосся, привели до висновку, що найкращим часом для стрижки є повний місяць.


пояснюється це тим, що наш організм як біологічна структура, схильний до впливу ритмів природи. Момент повного місяця, це точка, коли все вже наповнене і насичене енергією Місяця, на поверхню спливають надлишки, які на спадіння Місяця будуть поступово виводитися з організму (за умови, якщо ми йому допомагаємо, в іншому випадку застоюватися). Тому, в цей момент, коли все спливло, добре б видалити все те, що накопичилося на кінчиках наших волосся, тобто хоча б підрівняти їх, надавши волоссю і своїй енергетиці полегшення.

Источник: alloton.com.ua

Для чого потрібен місячний календар?

З давніх часів люди помітили, що Місяць впливає на природу і людину. Від неї залежать припливи і відливи Світового океану. Вченими доведено, що навіть молюски розмножуються в певну фазу Місяця. Тварини починають вести себе активніше в повний місяць. Супутник впливає і на рослини: врожайність поліпшується, якщо висаджувати культури на зростаючу Місяць. А на убуваючу краще всього займатися боротьбою з бур’янами та шкідниками. Пращурами було помічено, що нові справи краще всього планувати на зростаючу Місяць, а закінчувати проекти або підбивати підсумки – на убуваючу. Існують так звані місячні дні для стрижки волосся. Вони розраховуються за календарем, виходячи з фази супутника і з урахуванням сузір’я, в якому він знаходиться в ті чи інші добу. Це пов’язано з тим, що на зростаючу Місяць починається стрімке зростання волосся і нігтів, активізуються всі життєво важливі органи.

Як влаштований місячний календар


За давніми переказами, місячний календар з’явився в Вавилоні. Місцеві астрологи вирахували, що місяці чергуються: в одному 29 днів, в іншому – 30. Початком циклу є місяць, на нього припадає 1 місячний день. За весь місяць супутник проходить всі знаки зодіаку. У кожному з них Місяць гостює близько 25 дня. Тому, пройшовши всі знаки приблизно за 27 днів, вона за місяць може двічі з’явитися в одному сузір’ї. При розрахунку сприятливих дат враховується не тільки місячний день, але і проходження супутника через те чи інше сузір’я. Наприклад, можна вирахувати, коли стригти волосся в липні 2015 і 2016 року. Вдалими днями в 2015 році є: 235 91011 121518 192022 2930 липня. А в 2016 – 128 111317 182527 30 липня.

Сприятливі дні для стрижки волосся (для жінок)

Для визначення сприятливого дня необхідно дізнатися, в якому сузір’ї гостює Місяць. Слід знати, що невдало обраний час може не тільки зіпсувати настрій, але і змінити долю на цілий рік. Тому місячні дні для стрижки волосся необхідно вираховувати заздалегідь і записуватися до перукаря тільки у сприятливий день.

 • Якщо Місяць опинилася в знаку Овна, то після зміни зачіски волосся почнуть рости швидше. Але цей день може негативно позначитися на загальному самопочутті.

 • Якщо Місяць гостює в сузір’ї Тельця, Діви, Козерога – локони стануть більш еластичною. Менше випадати волосся, а фарбування додасть бажаний відтінок.
 • Якщо супутник в знаку Близнюків – після підстригання локони стануть пишними, неслухняними. Це найкращий день для «пошарпаною» стрижки.
 • Якщо Місяць у сузір’ї Раку або Риб – форма зачіски (або укладання) не буде триматися. Невдалий день для стрижки.
 • Якщо супутник у Леві, то від завивки варто відмовитися. А стрижки та інші маніпуляції пройдуть відмінно.
 • Якщо Місяць опинилася в сузір’ї Терезів, після стрижки посилиться зростання шевелюри. Вона буде виглядати доглянутою і об’ємною.
 • Якщо супутник в Скорпіоні, то якість волосся залишиться колишнім. День для стрижки нейтральний, але вона може змінити життя (в кращий або гірший бік).
 • Місяць у Водолії – зміна зачіски може дати непередбачений результат. Це день творчості та експериментів.
 • Сприятливі дні для стрижки волосся чоловікам

  Чоловіки часто вважають за краще вибирати несприятливий день для стрижки, щоб волосся не так швидко зростали. Але невдалий вибір часу може негативно позначитися на долі і здоров’я. Тому не варто ризикувати, а краще заглянути в місячний календар. Якщо супутник гостює в знаку Тельця, Лева, Діви, Терезів, Козерога – в такий день вдалою виявиться стрижка. За місячним днях найбільш сприятливими вважаються числа: 5811 131419 212223 1627. Це найкращий час для догляду за волоссям. Тим не менш чоловікам краще віддати перевагу стрижку на убуваючу Місяць. В цей час зростання волосся сповільнюється, тому зачіска надовго залишиться в первозданному вигляді.

  Догляд за волоссям з урахуванням фази супутника


  Жінки часто цікавляться: чи можна стригти волосся в повний місяць? Правильно підібране час може змінити зачіску на краще – локони стануть густіше, почнуть рости швидше. І навпаки – невдалі дні для догляду за волоссям здатні спровокувати лупа, свербіж шкіри голови, витончення пасм. Припустимо стригти волосся на зростаючу Місяць? Чи можна робити забарвлення на молодий місяць? Багато перукарі переживають, задоволеної чи залишиться клієнтка після процедури. Тому важливо при проведенні будь-яких маніпуляцій з волоссям враховувати фазу Місяця.

  Молодик

  Чи можна стригти волосся в день новомісяччя? В цей час локони стають особливо ослабленими. Тому стрижка в молодика допоможе видалити мертві пасма, які були пофарбовані або піддавалися хімічній завивці. Зміна зачіски допоможе оздоровити локони. Засоби по догляду в молодика краще всього застосовувати зволожуючі маски – вони дадуть чудовий ефект і повернуть локонам необхідний водний баланс.

  Зростаюча Місяць

  Бажаєте швидко відростити волосся? Тоді рада: стригтися слід під час зростаючого Місяця. Досить просто підрівняти кінці або зробити ламінування, фарбування, блондування – результат буде чудовий. Вдалі місячні дні для стрижки волосся у цій фазі – 3 4-е добу. Зачіска, зроблена в цей час, надовго збереже форму. Більш того, вона дозволить поліпшити стан локонів. На молодий Місяць слід робити маски і втирання для густоти волосся.

  Повний місяць

  У повню варто зайнятися зміцненням локонів – процедури по догляду дадуть чудовий ефект. Однак робити стрижку або фарбування в цей час не варто. Молодик не підходить для підстригання волосся або укладання. Якщо дівчина хоче повністю змінити імідж (наприклад, наростити довгі пасма або, навпаки, зробити оригінальний «їжачок»), той молодик допоможе змінитися до невпізнання. Ця фаза – для повного перевтілення.

  Щербатий Місяць

  У період Місяця, що убуває локони стають сприйнятливими до догляду, а ось їх зростання (після підстригання) може сповільнитися. Укладання не буде довго триматися, тому не варто експериментувати із зачіскою. Це час для поживних, що зміцнюють масок. Можна проводити процедури, пов’язані із звільненням від лупи і сверблячки. На убуваючу Місяць слід віддати перевагу зволожуючі, пом’якшуючі гелі або пінки.

  Дні затемнень

  Багато пані, що начулися про затемнення, цікавляться: коли стригти волосся в липні? Буде сонячне затемнення у вересні? Ці природні явища – несприятливий час для догляду за волоссям. Тому в дні затемнень (сонячних або місячних) краще всього відмовитися не тільки від перукарень, але і від медичних процедур. У 2015 році такі природні явища можна було спостерігати 20 березня, 4 квітня, і очікуються 13 і 28 вересня. Прогноз на 2016 рік підказує, що:

 • 9 березня очікується повне сонячне затемнення;
 • 23 березня чекає напівтіньове місячне;
 • 1 вересня – кільцеподібне сонячне затемнення;
 • 16 вересня можна буде спостерігати напівтіньове місячне.
 • Небезпечні дні

  Існує небезпечний час для догляду за волоссям? В який день стригти волосся заборонено? У місячному календарі можна зустріти так звані сатанинські дні. У чому їх особливість? Такі дні знаходяться в безпосередній близькості від зміни фази Місяця (або збігаються з нею). Вважається, що біополе людини в цей час особливо вразливе. У «сатанинський день» підвищується небезпека пристріту, заздрості, грубого слова або недоброї думки. Але і внутрішньо людина схильний до перепадів настрою, образливість, запальність. Волосся часто використовують в магічних ритуалах. Вони є біоматеріалом, тому через зрізані пасма легко створити енергоінформаційний канал. З його допомогою можна провести негативний магічний вплив на людину. У «сатанинські дні» негативні вібрації особливо сильні. Не слід проводити маніпуляції з волоссям в цей час. Які дні місячного місяця слід вважати небезпечними? 9 день . Його символом є кажан. У цей день людині властиво піддаватися ілюзіям, обманюватися, приймати бажане за дійсне. 15 день . Його символ – Змій. В цей день посилюються низовинні бажання людини – хіть, сексуальна агресія, емоційна нестабільність. 23 день . Емблемою його вважається Крокодил. Проявляються всі притаманні людству вади – жадібність, обжерливість, гнів, заздрість. 29 день . Символ – Спрут. У цей день можливі моральні (духовні) падіння, сильні спокуси, бажання нечесним шляхом домогтися чого-небудь. Крім того, коли Місяць проходить через сузір’я Рака або Риб – такі дні також є несприятливими для догляду за волоссям.

  Дні тижня

  Стрижка, по місячних днів вирахувана, дозволить поліпшити зростання волосся і надовго зберегти форму зачіски. Але для розрахунку сприятливих періодів можна використовувати і дні тижня. Кожен з них по-своєму впливає на ріст волосся і загальне самопочуття. Тому важливо не тільки враховувати фазу Місяця і її день, але і підібрати сприятливий день тижня.

 • Понеділок – хороший день для догляду за волоссям. Можна зайнятися стрижкою або фарбуванням маніпуляції допоможуть скинути негатив.
 • Вівторок – також вдалий час для перукарень процедур. Вони допоможуть підняти настрій, позбавлять від тривалої рутини.
 • Середа – змінивши зачіску в цей день, можна знайти нових друзів. Або старі знайомі подадуть про себе вісточку.
 • Четвер – стрижка або укладка націлить на нові звершення. З’явиться шанс змінити взаємини зі знайомими в кращу сторону.
 • П’ятниця – нейтральний день. Його сприятливі вібрації будуть залежати від фази й дні місячного місяця.
 • Субота – зрізані локони понесуть із собою негативну енергетику, що буде сприяти відновлення біополя.
 • Неділя – не варто стригти волосся. Обрізані пасма заберуть з собою удачу і щастя.
 • Источник: poradu.pp.ua

  Коли краще стригти волоссяКоли краще стригти волосся

  Що означає кожен день тижня для стрижки?

  Понеділок — разом з підстриженим волоссям вас покине і весь негатив, який накопичився за останні дні.

  Вівторок в цей день роблять стрижку волосся, якщо вас мучить депресія, втома і сірість днів.

  Середа — стрижіться у цей день, якщо ви прагнете внести у своє життя багато різноманітності, наприклад, завести багато нових друзів, подорожувати в нові місця, випробувати нові яскраві життєві події.

  Четвер — це найбільш сприятливий день для стрижки. Він допоможе вам привернути удачу, стати успішною людиною, змінюватися на краще відносини з близькими і рідними людьми.

  П'ятниця — для тих, хто вирішив абсолютно кардинально змінити свій зовнішній вигляд і спосіб життя. Не лише змінити свою зачіску, але свій імідж, образ життя. Якщо ви не плануєте кардинальних змін, то в п'ятницю краще не стригтися.

  Субота — стрижка допоможе волоссю омолодитися і оздоровитися, а також з вас зніметься частка кармічних родових гріхів.

  Неділя — єдиний день, коли абсолютно не можна стригтися, інакше ви підрізає крила своїй удачі, долю і благополуччя. Хоча якщо у вашому житті і так усе погано, то можете випробувати долю і постригтися в недільний день. Може доля обернеться до вас сприятливою стороною.

  Але краще всього слідувати не значенню днів тижня, а стригти волосся за місячним календарем і орієнтуватися по місяцю.

  Місячний календар для стрижки волосся

  Найкраще дізнаватися, коли стригти волосся — це орієнтуватися за місячним календарем. Так, постригся волосся в певні фази місяця, вони будуть краще рости, а стрижка в інші фази місяця призведе до поганого росту волосся і проблем з волоссям. Кращого стригти волосся в період зростаючого Місяця (особливо в повний місяць) — у цей період волосся будуть краще рости. І не рекомендується стригти волосся в період Місяця, що убуває (особливо — в молодика) — у вас будуть проблеми з волоссям (поява січних кінчиків, випадання і витончення волосся) і до того ж буде спостерігатися повільне зростання волосся. Особливо небезпечно стригтися в новомісяччя, так як в результаті сили і здоров'я вас можуть покинути. Адже, за давніми повір'ями, у волоссі таїться велика енергетична сила, подзаряжающая нас.

   

  Але якщо у вас вже і так ламкі, котрі плутають, нездорові волосся, то можна пройти від протилежного і постригтися в період Місяця, що убуває — і таким чином, можна позбутися проблем з волоссям. Але тут є одна проблема — волосся будуть повільно зростати у період Місяця, що убуває, хоча будуть рости здоровими.

  Никогда не ходите к парикмахеру в Новолуние, в дни затмения- Лунного и Солнечного, и в Сатанинские дни: ( так называют дни смены фаз Луны) 9, 15, 23, 29 лунные дни.

  Благоприятные дни для стрижки
  Кроме положения Луны на наши волосы ( и на нашу удачу, да и судьбу) влияет день недели, в который вы решили подстричься, и день недели, в который вы родились. 
  Объясняется это тем, что у каждого дня недели есть планета-покровитель, планета, которая оставляет свой отпечаток на событиях этого дня. Не даром, например, считалось, что в воскресенье работать – грех.
  Дни, в которые вы отправляетесь в парикмахерскую, должны быть гармоничны дням, в которые вы родились. 
  Итак, вот как влияют на стрижку сами дни недели и планеты, ими управляющие: 

  Понедельник. ( Планета-покровитель Луна) Если хотите избавиться от тоски, негатива, печали – идите стричься в понедельник. Вся грусть, печаль упадет на пол вместе с остриженными волосами. Но нельзя стричься в понедельник, если вы родились во вторник, среду и воскресенье. 

  Вторник ( Планета-покровитель Марс) Если ваше здоровье хромает, сил нет, а жизнь течет вяло и скучно – идите в парикмахерскую во вторник, если хотите наполниться энергией и сделать жизнь активнее и интереснее. Но воздержитесь от срижки, если родились в понедельник и пятницу. 

  Среда ( Планета-покровитель Меркурий) Если вам необходимо успокоиться, разложить все по полочкам, обрести или восстановить способность логически мыслить и активизировать способности к обучению, а также наладить контакты с нужными людьми- среда ваш день. Не ходите к парикмахеру, если родились в четверг. 

  Четверг ( Планета-покровитель Юпитер) Если вы чувствуете, что удача от вас отвернулась, вас не воспринимают всерьез и вам тяжело общаться с людьми, социальные контакты для вас мучение – подстригитесь в этот день, вы почувствуете себя более значимым. Рожденные в среду- это не ваш день! 

  Пятница ( Планета-покровитель Венера) Если стремитесь к новым знакомствам с мужчинами, или вам нужны новые знакомства ( которые к тому же, могут сильно повлиять на вашу судьбу) – подстригитесь в пятницу. Но если у вас все в порядке- лучше ничего не меняйте. Иначе стрижка в этот день может лишить вас внутреннего равновесия. И не стригитесь, если родились во вторник. 

  Суббота ( Планета-покровитель Сатурн) Очень благоприятный день для стрижки, укрепляет волосы, увеличивает благосостояние и позитивно влияет на судьбу в целом, снижает негативное влияние рода, если такое имеется. Но не стригитесь в субботу, если родились в воскресенье. 

  Воскресенье ( Планета-покровитель Солнце) Самый неподходящий день для стрижки. Вы можете “обрезать” себе удачу, особенно, если находитесь в стадии завершения какого-то дела или проекта. Если не хотите начинать все сначала – лучше оставайтесь дома в этот день. Но если вдруг у вас все так плохо, что хуже некуда, вы по жизни хронический неудачник, и терять уже нечего – попробуйте изменить это именно воскресной стрижкой. Гарантий никаких, но вероятность пепепрыгивания через черную полосу существует.
  Кстати, о невезении.
  Если вдруг внезапно все вокруг обрело черные краски, можно попытаться покинуть черную полосу, подстригая волосы в день, который называют анагонистом дня рождения. 

  Понедельник. Антагонистом для понедельника является воскресенье.
  Вторник. Пятница – антагонист для вторника.
  Среда. Антагонистом является четверг.
  Четверг. Антагонистом является среда.
  Пятница Антагонист ее – вторник.
  Суббота Антагонист ее – воскресенье.
  Воскресенье Антагонист его – понедельник 

  Но не забывайте, что стричься в дни-антагонисты можно только если вдруг вас неожиданно стали преследовать неудачи во всех сферах. Тогда жизнь вероятнее всего, сделает крутой вираж и вынесет вас на светлую полосу.
  В противном случае вы как раз привлечете к себе негативные энергии.
  Итак, осталось только заранее спланировать поход к парикмахеру и не позволять себе больше нестись по течению, больно стукаясь о подводные камни. Гораздо приятнее плыть по реке жизни, сидя в лодке, и управляя веслами, обходить опасные места.
  Будьте красивы и удачливы! 

  Источник: www.liveinternet.ru

  В яку пору року краще стригти волосся?

  Коли стригти волосся краще – вирішувати тільки вам. Можливо, ця думка виникне спонтанно або після довгих роздумів. Стильні короткі стрижки завжди були і залишаються в тренді. Існує досить обгрунтована думка, що якісно виконана стрижка «прибирає» з жіночого обличчя кілька років. Лікарі-трихологи одноголосно стверджують, що змінювати довжину волосся можна в будь-який час року. Це ніяк не вплине на їх структуру або силу.

  Чи можна стригти волосся взимку?

  Міф про те, що змінювати зачіску або вкорочувати локони взимку не варто, вже давно розвінчаний фахівцями, так і самими жінками. На швидкість росту ваших кучерів ніяк не залежить від зовнішнього середовища та погодних умов. Всім править генетика, оскільки волосяні фолікули зароджуються в період внутрішньоутробного розвитку. Питання про те, коли краще стригтися, виникає лише тому, що в зимовий період організм отримує менше корисних речовин і, здається, що волосся росте повільніше. Це марновірство, на якому не слід зациклюватися.

  У який місячний день краще стригти волосся?

  Місяць, будучи природним супутником Землі, періодично змінює свій вигляд, в залежності від її освітлення Сонцем. В науці існує точне визначення такого процесу – фази Місяця. Кожен період помітно впливає на загальний стан організму і на його структуру волосся. Все частіше ми звертаємо свою увагу на Місячний календар, в якому розписано час проходження основних фаз нічного світила, його розташування по відношенню до зодіакальним сузір’ях. За допомогою цього путівника можна точно визначити, коли стригти волосся за місячним календарем. Астрологи складають свої трактати окремо на кожен місяць. Плануючи похід в перукарню – ознайомитеся з їх рекомендаціями. Однак існує кілька загальних правил:

 • Коли краще стригти волосся, так це при зростаючому Місяці – для швидкого зростання підрівняйте кінчики.
 • Щоб форма зачіски залишалася ідеально як можна довше – скористайтеся послугами майстра в період Місяця, що убуває.
 • Повний місяць і молодик вважаються несприятливим моментом для будь-яких маніпуляцій з вашими локонами.
 • За рекомендацією тих же астрологів, 9-й, 15-й, 23-й і 29-й місячні дні є вкрай несприятливими для зміни форми жіночої зачіски. У цей період захисні функції організму працюють не на повну силу, що може спричинити за собою виснаження енергетичної аури. Можливий результат – не тільки погіршення якості і зростання пасом, але і занепад сил.
 • В який день тижня краще стригти волосся?

  Коли краще стригти волосся

  Що стосується питання, в який день тижня краще стригтися – тут думки відомих звіздарів повністю збігаються. Самим позитивним днем для проведення салонних процедур вони називають понеділок. Хоча багато хто і вважає цей день важким, наважуючись змінити свій зовнішній вигляд, можна спробувати змінити своє ставлення до довкілля:

 • Якщо вас наздогнала депресія – відвідайте перукаря у вівторок. Зміна іміджу підніме настрій.
 • Середа, четвер і п’ятниця вважаються вдалими днями для відвідування майстра. Ці дні наповнені здоровою енергетикою, яка сприяє успіху в бізнесі і в особистих відносинах. Це саме той час, коли краще стригти волосся.
 • Слід прислухатися до думки знахарів по зіркам дівчатам з ослабленими кучерями. Суботні процедури в салоні допоможуть зміцнити і покращити стан локонів.
 • Єдиним підходящим днем тижня для маніпуляцій будь-якого виду є неділя. Це день відпочинку для всього організму. Не варто випробовувати долю.
 • Кращий час для стрижки волосся

  Сприятливий час для стрижки ви можете вибрати самі. Насамперед – це позитив, що виходить від вас і вашого майстра. Гарний настрій і професійна робота фахівця під час процедури, доставить вам величезне задоволення, яке збережеться на тривалий час. Вибір «свого» перукаря, який порадить у виборі зачіски, дуже важливий аспект у житті кожної жінки. Якщо звернутися за порадою до звіздарів, то вони пов’язують вигідний період для салонних процедур з пересуванням Місяця по зодіакальним сузір’ях Діви, Козерога і Лева.

  Коли можна стригти волосся?

  Лікарі-трихологи рекомендують оновлювати свою зачіску по мірі необхідності. Навіть довгі локони крім ретельного догляду вимагають час від часу підрівнювати посічені кінчики. Сприятливий час для стрижки волосся за народними прикметами вважається період зростаючого Місяця. Ваші кучері прискорять свій ріст.

  Чи можна стригти волосся під час місячних?

  Кожна жінка знає, що таке «критичні дні». Гормональна перебудова в цей період впливає на роботу всіх систем організму. Із-за посиленого вироблення шкірного сала швидше жирніє волосся, що може зіпсувати укладання. Крововтрата і порушення циркуляції крові чинять негативний вплив на структуру і стан фолікула. Кучері стають ламкими і млявими. Додаткові маніпуляції з ними вкрай небажані.

  Мінливий настрій може зробити погану послугу. Що подобалося сьогодні – розчарує завтра. Варто задуматися, чи можна стригти волосся в «ці дні». Висновок напрошується сам. Місячні тривають не довго. Краще почекати. Проте з позиції сучасної науки, ножиці перукаря не завдають особливої шкоди вашим локонам під час менструації. Рішення в цьому випадку залишається за вами.

  Можна стригтися ввечері?

  Коли краще стригти волосся

  Існує багато забобонів і народних прикмет, пов’язаних з різного роду маніпуляціями по відношенню до нашим волоссю:

 • Темний час доби не дуже підходить для відвідування перукаря. Змінюючи довжину локонів можна змінити довжину життя або накликати біду.
 • Вечірній час доби – царство негативної енергії, яка разом з обрізаними кінцями кучерів «обрізає» сполучна ланка між людиною і небом.
 • Всі ці знання дійшли до нас з глибокої давнини. Сучасні жінки багато часу приділяють роботі і сімейних справах. Стригти волосся ввечері, якщо важко викроїти зайву хвилинку днем? Можна відволіктися від забобонів і налаштуватися на позитив. Тоді ніщо і ніхто не зможе втрутитися у ваші плани. Можливо, ваш майстер вільний саме в пізній час доби, і питання про те, коли краще стригти волосся, буде не настільки важливий, як питання про те, хто це буде робити.

  Коли не можна стригти волосся?

  Релігія забороняє підстригатися в релігійні свята (Різдво, Великдень, Трійця тощо). Це час не для роботи, а для світлого торжества. Не варто змінювати зачіску самостійно. Це руйнує вашу енергетичну ауру. Якщо у вас немає певних навичок в роботі з ножицями – ви ризикуєте надовго зіпсувати свій зовнішній вигляд. Негативно впливають на стан шевелюри і природні колапси.

  Наважуючись на кардинальні зміни своє зачіски, важливо не тільки правильно вибрати період або день для цього заходи. Головне – позитивна налаштованість і здоровий оптимізм. У які дні можна стригти волосся – було описано вище, а ось, коли не варто цього робити:

 • Намагайтеся не планувати своє відвідування салону в недільні і не відповідні дні за Місячним календарем.
 • Уникайте стрижок у дні, коли Місяць знаходиться в зодіакальних сузір’ях Раку і Скорпіона.
 •  

  Источник: iskysstvoetiketa.com

  Коли краще стригти волоссяКоли краще стригти волосся

  Що означає кожен день тижня для стрижки?

  Понеділок — разом з підстриженим волоссям вас покине і весь негатив, який накопичився за останні дні.

  Вівторок в цей день роблять стрижку волосся, якщо вас мучить депресія, втома і сірість днів.

  Середа — стрижіться у цей день, якщо ви прагнете внести у своє життя багато різноманітності, наприклад, завести багато нових друзів, подорожувати в нові місця, випробувати нові яскраві життєві події.

  Четвер — це найбільш сприятливий день для стрижки. Він допоможе вам привернути удачу, стати успішною людиною, змінюватися на краще відносини з близькими і рідними людьми.

  П'ятниця — для тих, хто вирішив абсолютно кардинально змінити свій зовнішній вигляд і спосіб життя. Не лише змінити свою зачіску, але свій імідж, образ життя. Якщо ви не плануєте кардинальних змін, то в п'ятницю краще не стригтися.

  Субота — стрижка допоможе волоссю омолодитися і оздоровитися, а також з вас зніметься частка кармічних родових гріхів.

  Неділя — єдиний день, коли абсолютно не можна стригтися, інакше ви підрізає крила своїй удачі, долю і благополуччя. Хоча якщо у вашому житті і так усе погано, то можете випробувати долю і постригтися в недільний день. Може доля обернеться до вас сприятливою стороною.

  Але краще всього слідувати не значенню днів тижня, а стригти волосся за місячним календарем і орієнтуватися по місяцю.

  Місячний календар для стрижки волосся

  Найкраще дізнаватися, коли стригти волосся — це орієнтуватися за місячним календарем. Так, постригся волосся в певні фази місяця, вони будуть краще рости, а стрижка в інші фази місяця призведе до поганого росту волосся і проблем з волоссям. Кращого стригти волосся в період зростаючого Місяця (особливо в повний місяць) — у цей період волосся будуть краще рости. І не рекомендується стригти волосся в період Місяця, що убуває (особливо — в молодика) — у вас будуть проблеми з волоссям (поява січних кінчиків, випадання і витончення волосся) і до того ж буде спостерігатися повільне зростання волосся. Особливо небезпечно стригтися в новомісяччя, так як в результаті сили і здоров'я вас можуть покинути. Адже, за давніми повір'ями, у волоссі таїться велика енергетична сила, подзаряжающая нас.

   

  Але якщо у вас вже і так ламкі, котрі плутають, нездорові волосся, то можна пройти від протилежного і постригтися в період Місяця, що убуває — і таким чином, можна позбутися проблем з волоссям. Але тут є одна проблема — волосся будуть повільно зростати у період Місяця, що убуває, хоча будуть рости здоровими.

  Никогда не ходите к парикмахеру в Новолуние, в дни затмения- Лунного и Солнечного, и в Сатанинские дни: ( так называют дни смены фаз Луны) 9, 15, 23, 29 лунные дни.

  Благоприятные дни для стрижки
  Кроме положения Луны на наши волосы ( и на нашу удачу, да и судьбу) влияет день недели, в который вы решили подстричься, и день недели, в который вы родились. 
  Объясняется это тем, что у каждого дня недели есть планета-покровитель, планета, которая оставляет свой отпечаток на событиях этого дня. Не даром, например, считалось, что в воскресенье работать – грех.
  Дни, в которые вы отправляетесь в парикмахерскую, должны быть гармоничны дням, в которые вы родились. 
  Итак, вот как влияют на стрижку сами дни недели и планеты, ими управляющие: 

  Понедельник. ( Планета-покровитель Луна) Если хотите избавиться от тоски, негатива, печали – идите стричься в понедельник. Вся грусть, печаль упадет на пол вместе с остриженными волосами. Но нельзя стричься в понедельник, если вы родились во вторник, среду и воскресенье. 

  Вторник ( Планета-покровитель Марс) Если ваше здоровье хромает, сил нет, а жизнь течет вяло и скучно – идите в парикмахерскую во вторник, если хотите наполниться энергией и сделать жизнь активнее и интереснее. Но воздержитесь от срижки, если родились в понедельник и пятницу. 

  Среда ( Планета-покровитель Меркурий) Если вам необходимо успокоиться, разложить все по полочкам, обрести или восстановить способность логически мыслить и активизировать способности к обучению, а также наладить контакты с нужными людьми- среда ваш день. Не ходите к парикмахеру, если родились в четверг. 

  Четверг ( Планета-покровитель Юпитер) Если вы чувствуете, что удача от вас отвернулась, вас не воспринимают всерьез и вам тяжело общаться с людьми, социальные контакты для вас мучение – подстригитесь в этот день, вы почувствуете себя более значимым. Рожденные в среду- это не ваш день! 

  Пятница ( Планета-покровитель Венера) Если стремитесь к новым знакомствам с мужчинами, или вам нужны новые знакомства ( которые к тому же, могут сильно повлиять на вашу судьбу) – подстригитесь в пятницу. Но если у вас все в порядке- лучше ничего не меняйте. Иначе стрижка в этот день может лишить вас внутреннего равновесия. И не стригитесь, если родились во вторник. 

  Суббота ( Планета-покровитель Сатурн) Очень благоприятный день для стрижки, укрепляет волосы, увеличивает благосостояние и позитивно влияет на судьбу в целом, снижает негативное влияние рода, если такое имеется. Но не стригитесь в субботу, если родились в воскресенье. 

  Воскресенье ( Планета-покровитель Солнце) Самый неподходящий день для стрижки. Вы можете “обрезать” себе удачу, особенно, если находитесь в стадии завершения какого-то дела или проекта. Если не хотите начинать все сначала – лучше оставайтесь дома в этот день. Но если вдруг у вас все так плохо, что хуже некуда, вы по жизни хронический неудачник, и терять уже нечего – попробуйте изменить это именно воскресной стрижкой. Гарантий никаких, но вероятность пепепрыгивания через черную полосу существует.
  Кстати, о невезении.
  Если вдруг внезапно все вокруг обрело черные краски, можно попытаться покинуть черную полосу, подстригая волосы в день, который называют анагонистом дня рождения. 

  Понедельник. Антагонистом для понедельника является воскресенье.
  Вторник. Пятница – антагонист для вторника.
  Среда. Антагонистом является четверг.
  Четверг. Антагонистом является среда.
  Пятница Антагонист ее – вторник.
  Суббота Антагонист ее – воскресенье.
  Воскресенье Антагонист его – понедельник 

  Но не забывайте, что стричься в дни-антагонисты можно только если вдруг вас неожиданно стали преследовать неудачи во всех сферах. Тогда жизнь вероятнее всего, сделает крутой вираж и вынесет вас на светлую полосу.
  В противном случае вы как раз привлечете к себе негативные энергии.
  Итак, осталось только заранее спланировать поход к парикмахеру и не позволять себе больше нестись по течению, больно стукаясь о подводные камни. Гораздо приятнее плыть по реке жизни, сидя в лодке, и управляя веслами, обходить опасные места.
  Будьте красивы и удачливы! 

  Источник: www.liveinternet.ru


  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.