В які дні можна стригти волосся

Волосся дані нам не тільки для краси, вони мають незриму силу і вважаються своєрідними природними антенами людського організму. Ще наші предки стверджували, що волосся володіють пам’яттю, зберігають в собі емоції і реакції людини на певні події в житті.

Будь-який вплив на волосся може змінити в ту чи іншу сторону не тільки наш зовнішній вигляд, але і всю нашу життя.

Наші волосся — це головні провідники енергії нашого тіла!

Сприятливі дні для стрижки волосся. Коли краще стригти волосся: комплексний підхід

Стрижка, розчісування волосся було цілим ритуалом для жінок, ще з давніх часів, розчісуючи волосся вони промовляли: «Рости коса до пояса, не вырони ні волоса, рости коса до п’ят, всі волосочки в ряд» і вони вірили в те, що це допомагає. Тоді вважалося, що волосся у жінки повинні бути довгими, і чим довше, тим краще.

Коли краще стригти волосся


Чи бувало у вас, що стрижка не завжди виходила, і навіть якщо ви не змінювали перукаря і стриглися як зазвичай, щось йшло не так. Варто задатися питанням, коли ж краще стригти волосся? В цьому ми і спробуємо розібратися.

Найкращим періодом для стрижки волосся вважається тією, коли Місяць перебуває у фазі зростання. Тоді волосся буде рости швидше, зміцнюватися коріння, а якість буде змінюватися на краще. Існує така думка, що якщо людина хворіє тривалий час або дуже часто хворіє, то потрібно відстригти кінчики волосся на зростаючу місяць і повторити цей ритуал три рази, тоді хвороба відступить і прийде одужання.

Хорошим також часом для стрижки вважається повний місяць. Момент повного місяця — це точка, коли всі вже наповнене і напитано енергією Місяця, на поверхню спливають надлишки, які на убуваючому Місяці будуть поступово виводитися з організму. Тому, в цей момент, коли все спливло, добре б видалити все те, що накопичилося на кінчиках наших волосся, тобто хоча б підрівняти їх, надавши волоссю і своєю енергетикою полегшення. Якщо повня припадати на дні Лева або Діви, то це самі ідеальні моменти для стрижок (можна подивитися в місячному календарі).

Сприятливими днями для стрижки волосся є: 5, 8, 11, 13, 14, 19, 21, 26, 27, 28 число кожного місяця, але потрібно ще дивитися на фазу місяця і знак зодіаку (про це нижче).


Сприятливі дні для стрижки волосся. Коли краще стригти волосся: комплексний підхід

Коли не слід стригти волосся

 • Ще наші предки ніколи не стриглися в релігійні свята (Різдво, Свята Трійця, Благовіщення та інші), вважалося, якщо стригтися в ці дні, то можна накликати на себе хвороби і навіть скоротити власне життя. У ці дні жінки навіть не мили волосся розчісували їх.
 • У дні сонячних і місячних затемнень теж не рекомендується стригтися. Кажуть, що стрижка в цей час може призвести до погіршення стану волосся, яке потім буде дуже важко відновити.
 • Ще наші предки ніколи не стригли волосся на вбиває Місяць, вона символізує гальмування розвитку і втрати. Після стрижки на вбиває місяць зростання волосся сповільнюється, може також змінитися їх структура, хвилясте волосся стануть більш прямими.
 • Ніколи не стрижіть волосся самі собі, адже неможливо позитивно впливати на своє біополе, тим самим ви притягуєте хвороби до свого організму.

 • Не варто стригтися 9, 15, 23, 29 числа будь-якого місяця, якщо стригтися в ці дні, то можна втратити здоров’я, а також розум і пам’ять, як говорили наші предки. Здавна ці дні вважаються сатанинськими.
 • Сприятливі дні для стрижки волосся. Коли краще стригти волосся: комплексний підхід

  Коли краще стригтися по днях тижня

  Понеділок — день сприятливий не тільки для стрижки, але і для фарбування і хімічної завивки. Стрижка підійде для тих, хто хоче зняти з себе негатив, що накопичилися негативні емоції і невирішені проблеми.

  Вівторок — підійде для тих, хто хоче яскравих змін у своєму житті, хто не може знайти в собі сили вирішити якусь проблему або прийняти важливе рішення.

  Середа — підійде для тих, хто хоче притягти до себе нові знайомства, знання і жадає пригод.

  Четвер — стрижка в цей день благотворно впливає на налагодження відносин з оточуючим світом. Сприяє збільшенню благополуччя та удачі.


  П’ятниця — її називають днем краси, ідеально підходить для того, щоб змінити свою зовнішність. Волосся після стрижки в цей день придбають силу і красу.

  Субота — добре підходить для стрижки, якщо волосся мають потребу в оздоровленні, відновленні і зміцненні, то обов’язково записуйтеся в цей день на стрижку.

  Неділю — в цей день взагалі не можна стригтися, можна змінити свою долю і щастя не в кращу сторону.

  Сприятливі дні для стрижки волосся. Коли краще стригти волосся: комплексний підхід

  Стрижка за місячним календарем за знаками Зодіаку

  Більше всього на стрижку впливає місце знаходження Місяця в тому чи іншому знаку зодіаку, спробуємо розібратися більш детально. Запропонувати сприятливі для стрижки дні може особливий Місячний гороскоп, у якому вказується розташування знаків Зодіаку.

  Положення Місяця в знаку Зодіаку Діва, Телець, Козеріг, найсприятливіші для походу в перукарню, після стрижки волосся довше зберігають здоровий вигляд, силу і красу.


  Місяць у знаку Лева, Водолія, Скорпіона вважається несприятливим часом для стрижки, волосся швидко сіктися і втрачати свою форму.

  Місяць у знаку Рака і Риб уповільнює швидкість росту волосся, але наповнює його життєвою силою і здоров’ям.

  Близнюки і Терези — стрижка в цей період сприятливо впливає на ріст волосся, але на якості і здоров’я не позначається.

  Стрижка волосся в Місяці Стрільця сприяє впевненості, кар’єрного зростання, хоча волосся і швидко ростуть, але стають неслухняними.

  Місяць в знаку Овен сприяє росту волосся, хоча може позначиться на їхній якості. Стрижка в цей час може призвести до погіршення здоров’я.

  Висновки

  Дотримуватися цих принципів чи ні, у виборі дня стрижки, вирішувати вам, хоча наші предки не дарма стільки уваги приділяли волоссю їх станом і щоденного догляду. І ці прикмети збереглися до наших часів. У місці з тим, повністю покладатися на забобони, прикмети не варто, адже «Кожен сам коваль своєї долі» і цей вираз ще сказав римський поет в 307 році до н. е.

  І важливо пам’ятати, що без якісного, систематичного (постійного догляду і збалансованого харчування, нам не світять здорові і красиві волосся, незалежно в який день ми б пішли на стрижку!

  Источник: vidpoviday.com

  Вплив місячного циклу на організм


  Відомо, що так звані біоритми людини, від яких залежить наш загальний стан, значно залежать від обертання Місяця. Існують закінчені і незакінчені цикли Місяця. В незакінчений цикл тривалістю двадцять дев’ять днів люди відчувають себе вкрай збуджено і не зовсім здатні адекватно оцінювати кожну ситуацію. На такі цикли припадає найбільша кількість аварій і катастроф, які відбуваються з вини людини. А ось в закінчені місячні цикли люди відчувають себе набагато краще. Такий час сприятливий для нових починань, для завершення старих справ і подорожей.

  Місячний місяць складається з чотирьох фаз, кожна з яких робить своєрідне дію на нашу планету. Молодик – це суміщення Сонця і Місяця. Повний– знаходження Місяця протилежно від Сонця. І також є проходять фази – зростаючу і щербатий. Кожна фаза місячного циклу триває близько тижня.

  В які дні можна стригти волосся

  Про вплив Місяця на психіку людини

  Крім загального місячного календаря існує індивідуальний. За початок місяця приймається день народження людини. Цей календар є постійним від народження і до самої смерті. Багато дослідників вважають, що якщо б кожен на планеті знав і дотримувався порад свого індивідуального місячного календаря, то людству вдалося б уникнути багатьох небезпек, розбіжностей, сварок. І при всьому цьому кожен зміг би черпнуть для себе необхідну кількість енергії, бути здоровим і щасливим.


  Вважається, що на характер і темперамент людини впливає розташування Місяця і Сонця в період зачаття і народження. Люди навчилися складати спеціальні календарі і так звані гороскопи. Найбільш точні гороскопи – ті, які складено, виходячи з багатьох факторів. Враховується точний час народження, місце, погода та ще багато іншого. Багато зірок естради, політики і спортсмени вірять у надприродні сили Місяця, тому дотримуються своїх гороскопів, які їм складають астрологи і нумерологи.

  В які дні можна стригти волосся

  Всім вже давно відомо, що Місяць відповідає за припливи і відпливи води. Вода – це джерело життя, а ми складаємося більше ніж на сімдесят відсотків з неї. Тому не можна заперечувати те, що Місяць впливає на людський організм.

  Вплив Місяця на людину в період молодого місяця

  У цей період підвищується гравітація Місяця і Сонця маса людини стає меншою, рідини розподіляються по всьому тілу, тим самим гармонізуючи всі процеси в організмі. У цьому циклі найефективніше проводити профілактику тих чи інших захворювань. Отримані вітаміни і мінерали в цьому періоді будуть засвоюватися краще і швидше. Але молодик нестабільним залишає психологічний стан людини. Психіка нестійка, підвищується кількість психологічних розладів. Цього часу особливо повинні остерігатися чоловіки, так як вони найбільше схильні до впливу молодика.

  Вплив Місяця в першій фазі


  Якщо в цей період проводити оздоровчі цикли, то вони принесуть найбільше результатів у порівнянні з іншими періодами. Тому астрологи радять займатися своїм фізичним і психологічним здоров’ям саме в першій фазі зростаючого місяця. Якщо ви ставите питанням про те, в які місячні дні краще стригти волосся, щоб вони швидше відростало, були сильні і здорові, то цей період – найсприятливіший для зміни зачіски. Здавна жінки цікавилися впливом Місяця на свої волосся. Довга густа шевелюра – еталон жіночої краси, тому прадавні красуні підстригали свої локони тільки в сприятливі дні.

  В які дні можна стригти волосся

  Друга фаза зростаючої Місяця

  Зазначений період сприятливий для очищення організму від шкідливих речовин. Дієти і пости в ці дні переносяться легко. Найбільші результати по скиданню ваги можна спостерігати саме в цій фазі Місяця. Якщо вас цікавить те, які місячні дні краще стригти волосся, щоб воно були густим і міцним, то сміливо йдіть до перукарні саме у другій фазі зростаючого Місяця. Якщо ви бажаєте зробити собі коротку стрижку і вам не хотілося б, щоб волосся швидко зросли, то краще почекати пару тижнів до настання нової фази.

  Повний місяць

  У дні повного місяця, люди найчастіше відчувають стрес, незадоволення, роздратованость та збудженість. Коли можна спостерігати повний Місяць на небі, у людини найбільше зростає сексуальний потяг. Це пояснюється тим, що енергія спрямовується більшою мірою в зону статевих органів, тому тяга до протилежної статі стає сильнішою. Зачаття в цей період найбільш повноцінні.

  Третя фаза Місяця


  У цей період краще відмовитися від важких фізичних навантажень, так як рідина в організмі разом з енергією стискається, що може спровокувати різного роду травми.

  В які дні можна стригти волосся

  Четверта фаза Місяця

  Фахівці радять у цей час дотримувати помірність у всьому, так як надмірна увага до одного роду діяльності може призвести до негативних наслідків. Можна займатися очисними процедурами організму, стежити за правильним харчуванням.

  Якщо ви вирішили щось змінювати у своєму житті, то краще починати це не з понеділка, а з нового місячного циклу – молодика. Розпочата справа або проект в цей період принесе більше користі і результатів, ніж будь-який інший місячний цикл. Найсприятливіші дні для освоєння чогось нового і формування нових звичок – дні молодого місяця. Почніть слідувати місячним календарем, і незабаром ви помітите, як змінилося ваше життя.

  В які місячні дні краще стригти волосся. Гарне волосся і вплив Місяця

  Відвідування перукаря для будь-якої жінки — дуже важливий момент. Адже красиве і доглянуте волосся так важливе для поважаючої себе дівчини і жінки. Якщо ви думаєте про те, в які місячні дні краще стригти волосся, щоб воно було особливо гарним, то поради, які наведено нижче, будуть для вас корисними.


  Ідеальний час для того, щоб волосся росли швидко і при цьому не втрачали блиску, густоти і сили – повня. Зростаючий Місяць для стрижки волосся допоможе вам знайти довгі локони, вони будуть швидше рости, але стануть тьмяними, втратять силу і вологу.

  Але важлива не тільки фаза Місяця для стрижки волосся, але і час проведення процедури. Зверніть на це особливу увагу, і тоді ви не пошкодуєте про нову зачіску. Можна стригтися тоді, коли Місяць у знаку Лева або Діви (як при зростаючому, так і при спадною). Волосся буде рости не так швидко, але збережуться волога і здоров’я.

  Який місячний день для стрижки ви б не вибрали, зверніть увагу на знак зодіаку, в якому перебуває Місяць. Якщо це знак Риби або Раку, то краще утриматися від зміни іміджу і почекати більш сприятливого часу. Волосся, підстрижене дні під знаком Риби або Раку, втратять силу, будуть швидко ламатися і випадати.

  В які дні можна стригти волосся

  Не рекомендується зачіска з місячних днів, коли небесне світило перебуває у спадної стадії, особливо якщо ви мрієте про довгому волоссі. Зачіски також не радять робити в цей період. Винятком є дні, коли Місяць в знаку Лева та Діви.

  Календар місячних стрижок. Сприятливі дні для стрижки (січень-червень 2015)

  Місяць і стрижка волосся дуже взаємозв’язані між собою. Якщо ви відвідайте перукарню в несприятливий для цього день, то ризикуєте залишитися незадоволені своїм новим образом. Дотримуйтесь місячного календаря стрижок, тоді подібного роду неприємності обійдуть вас стороною.

  Найсприятливішими днями для здійснення стрижки в січні є:

  • Перше січня, четвер: Місяць росте, в знаку Тельця.
  • Двадцять перше січня, середа: зростаюча Місяць у знаку Водолія.
  • Двадцять друге січня, четвер: Лена місяць у знаку Водолія.

  В цьому місяці не радиться проводити фарбування і хімічні завивки волосся, так як результат фарбування може бути дуже інтенсивним. Завивка може виявитися також занадто сильною, і результат вас засмутить.

  Лютий:

  • Двадцять четверте лютого, вівторок: Місяць росте, в знаку Тельця.
  • Третє лютого, вівторок: зростаюча Місяць у знаку Лева.
  • Шістнадцяте лютого, понеділок: спадаючий Місяць у знаку Козерога.

  У цьому місяці можна сміливо фарбувати волосся в будь-який колір. Якщо ви давно хотіли поекспериментувати, то зараз – саме час.

  Сприятливі місячні дні. Стрижка, березень місяць:

  • Двадцять четверте березня, вівторок: Місяць росте, в знаку Тельця.
  • Тридцять перше березня, вівторок: зростаюча Місяць у знаку Лева.
  • Друге березня, понеділок: зростаюча Місяць у знаку Лева.

  В які дні можна стригти волосся

  Волосся в цьому місяці росте особливо швидко, тому не рекомендується проводити фарбування волосся в новий колір.

  Квітень:

  • Перше квітня, понеділок: Місяць росте, в знаку Тельця.
  • Двадцяте квітня, середа: Місяць росте, в знаку Діви.
  • Двадцять дев’яте квітня, середа: Місяць росте, в знаку Діви.

  Якщо ви бажаєте, щоб волосся росли швидше, коріння зміцнювалися, а укладка трималася довше, стрижіть волосся і робіть нові зачіски саме в цьому місяці.

  Травень:

  • Дев’яте травня, субота: спадаючий Місяць у знаку Козерога.
  • Дев’ятнадцяте травня, вівторок: зростаюча Місяць у знаку Близнюків.
  • Двадцяте травня, середа: зростаюча Місяць у знаку Близнюків.

  Зростаючий Місяць у травні для стрижки буде особливо сприятливим. Робіть масаж голови і стрижіть волосся в цьому місяці, а через час ви самі переконаєтеся в тому, що локони стали сильними і шовковистими.

  Стрижки в червні:

  • Сімнадцяте червня, середа: зростаюча Місяць у знаку Рака.
  • Двадцяте червня, понеділок: зростаюча Місяць у знаку Лева.
  • Двадцять друге червня, субота: Місяць росте, в знаку Діви.

  Найсприятливіші дні стрижки за місячним календарем в цьому місяці – двадцятим і двадцять друге червня. Місяць знаходиться в знаку Лева та Діви відповідно. Якщо ви зробите нову стрижку в один з цих днів, то незабаром повинні відчути, як до вас прибуває життєва енергія зростає творчий потенціал. Якщо подстрижетесь в суботу, то будьте впевнені: ви точно не залишитеся самотні. А ось стрижка в день, коли Місяць знаходиться в знаку Рака, може принести невеликі клопоти. Волосся стане неслухняним. Але якщо у вас жирна шкіра голови, то стрижка в цей день допоможе позбутися від зайвого шкірного сала. Не радиться стригтися в середу власницям сухого і ламкого волосся.

  В які дні можна стригти волосся

  Стрижка в несприятливий день

  Стрижка за Місяцем в сприятливий час ніколи не зашкодить вашому волоссю. Але що робити, якщо про місячний календар стрижок ви дізналися тільки після відвідування майстра перукаря, а день проведення процедури виявився несприятливим? Є вихід і з такої ситуації. Подивіться в календарі наступну дату для стрижки і сходіть в перукарню в цей день, попросіть відстригти кілька міліметрів волосся. На цей раз не забудьте врахувати те, що фаза Місяця для стрижки волосся грає важливу роль. Не міняйте зачіску в той час, коли Місяць у знаку Риб або Раку.

  Источник: poradumo.com.ua

  1. Парикмахера краще вибирати тієї ж статі, що ви. Все через те, що коли ви стрижете волосся змінюється наше біополе, через що ми можемо потрапити під чужий вплив. При симпатії майстра до вас, ваше біополе страждає від впливу людини іншої статі. В результаті ви отримаєте погіршення стосунків з коханими. Коріння цієї прикмети можна знайти ще в біблійних оповідях: Самсона погубила саме жінка, яка зрізала йому волосся.

  pochemu_zhene_nelzja_strich_muzha

  2. Віддавайте перевагу життєрадісному і енергійному майстру – ви отримаєте позитивну енергію і ваше життя набуде яскравих барв! Весь секрет — в хорошому біополі людини, яке відіб’ється позитивно і на вашому.
  9107277-6

  3. Якщо ви захворіли — підрівняйте кінчики волосся. Разом з ними піде вся негативна енергія і захворювання. Спробуйте!
  1394391379_strizhka-4

  4. Не варто фарбувати локони під час місячних. Вся справа в тому, що у фарбі для волосся міститься величезна кількість хімічних сполук, які при менструації сприймаються організмом набагато гостріше і викликають алергічну реакцію, навіть якщо раніше її не було.
  pochemu_beremennym_nelzya_krasit_volosy

  5. Врахуйте вік перукаря — він теж може вплинути на вас. Краще обирати у майстри свого ровесника або трохи молодшого за віком. Це вплине на ваш життєвий потенціал і оновить вашу ауру. А ось при постійному невезінні — скористуйтеся послугами популярного, відомого перукаря, навіть якщо це обійдеться недешево. Це вам допоможе при вирішенні ваших проблем стовідсотково! Позитивні зміни в житті будуть коштувати того.

  lori-0002493745-bigwww

  6. Дні тижня, коли не можна стригти волосся. Єдину категоричну заборону, що стосується стрижки волосся, по днях тижня стосується неділі. Вважається, що підрізання волосся в цей день може негативно вплинути на успішність і фарт людини, постригти волосся в неділю — буквально «підрізати крила удачі». У деяких випадках не рекомендується стригтися в п’ятницю, оскільки зміна зачіски в цей день здатне сприяти кардинальній змін в житті. Якщо нічого міняти не хочеться, то і підстригатися не варто.

  image01-600x429

  7. Не підрізайте собі волосся самостійно! Категорична заборона на стрижку стосується підрізання волосся самому собі. Прикмета обіцяє безліч неприємних наслідків для тих, хто заборону порушує. В першу чергу, самостійна стрижка може негативно позначитися на здоров’ї і життєвій силі людини. Пов’язано це з тим, що зістригаючи волосся абияк, не бачачи, що ми робимо, людина порушує власне біополе. Підрізаючи собі волосся можна позбутися успішності і фінансового благополуччя. Вважається, що зістригання власного волосся може позбавити людину краси, як зовнішньої, так і внутрішньої. Незаміжня дівчина, яка стриже себе сама, ризикує на все життя залишитися самотньою. Втім, і життя, за повір’ям, теж «підстригається», обрізати собі волосся — вкорочувати дорогу на цвинтар.

  strich-volosyi

  8. Існують і народні забобони про заборону підрізання волосся своїм родичам. Дітям не можна стригти батьків, щоб не вкоротити їх життя. І батькам власних дітей підстригати прикмети також забороняють. Наприклад, матері не можна стригти дочку, щоб не підрізати їй щастя, така ж заборона накладається на стрижку сина батьком. Строго кажучи, дітей до року прикмета стригти забороняє взагалі. На Русі дітей в перший раз стригли пізно — в три, а то і в сім років. В однорічному віці йому урочисто відрізали локон з верхівки і зберігали за іконами до того моменту, як син йшов воювати, а дочка виходила заміж. Потім перший локон передавався на зберігання його власнику, це був своєрідний оберіг, захист від хвороб і злих сил. Сьогодні прикмета спотворилася і вважається, що в рік необхідно повністю позбавити дитину волосся, щоб вони росли сильними і здоровими. Так наші предки не робили, оскільки гоління наголо повністю позбавляло людину захисту і провокувало хвороби. Волосся берегли змолоду і намагалися зберегти їх як можна довше, адже разом з першим волоссям зберігалася і пам’ять про дні, проведені в утробі, і про дитинство, а також вся накопичена за життя енергія і досвід.

  timthumb.php_

  9. Неможна стригтися вагітним. Обрізаючи волосся, вагітна жінка позбавляла себе життєвої енергії, набувала слабкість і втрачала зв’язок з Природою. Це було здатне негативно позначитися як на її здоров’ї, так і на здоров’ї майбутньої дитини, адже вона могла навіть і не народитися, якщо у матері не було сил його виношувати.

  71

  10. Крім народних прикмет, існує і поширена студентська прикмета — в період сесії про стрижку волосся краще забути. Скорочуючи волосся, укорочуєш і розум, підрізати пам’ять. Тому, щоб не довелося вчити все заново або не забути все, що заучувати раніше, в найвідповідальніший момент, перед заліками та іспитами стригтися не можна!

  253308

  Такі прості і конкретні заборони та поради можуть допомогти вам бути кращими та енергійними!

  Источник: bdzhola.com

  Чому потрібно так відповідально ставитися до свого волосся?

  Багато хто може подумати, що розраховувати сприятливі для стрижки волосся дні — це дурість і марення. Кожен вільний вважати так, як йому заманеться, але деякі вірять в певні легенди та повір’я.

  Якщо вірити старій легенді, то спочатку на голові не було волосся, а сяяв німб, який пов’язував людей з Богом і був певним кулястим пучком енергії, визначальною життя людини. Але коли Адам і Єва згрішили, то Бог вирішив позбавити їх такого дару, а ми тепер можемо споглядати його лише на іконах.

  На голові людей з німбом мався якийсь пушок (такий, який є на голівці у новонародженого малюка). Але коли був здійснений гріх, то промінчики, які виходять від такого гармата (вони і утворювали німб) перетворилися у волосся, обважнівши.

  До цих пір вважається, що волосся — це джерела енергії та інформації, що пов’язують нас з чимось високим, з небом, з ангелом-охоронцем. В давнину ніколи не стригли волосся просто так, тому що захотілося. Всі іздавна знали, що важливо вибирати для стрижки волосся певні сприятливі дні, а також дотримуватися деякі рекомендації під час самої процедури.

  Як повинна проходити стрижка?

  Кілька рекомендацій з приводу процедури

  • Перш за все, важливо вибрати правильного перукаря. Він повинен бути життєрадісним, веселим, викликати у вас симпатію. Бажано вибирати майстра молодше вас або вашого віку. Якщо перукар буде значно старше, то він може зробити сильний вплив на ваше життя і навіть змінити її. Але якщо, наприклад, ви, навпаки, хочете життя змінити, то є сенс відшукати майстра досвідченого і зрілого, після стрижки ваша доля може помінятися.
  • А ще перукар бажано повинен бути одного віку з вами. Вважається, що якщо це не так, то ментальні поля збігатися не будуть, і вони можуть один на одного впливати, частіше негативно.
  • Не будете стригти волосся собі! Ви можете порушити своє біополе і навіть спровокувати розвиток хвороб.
  • Зістрижені волосся не рекомендується кидати в воду. Вважається, що в цьому випадку вони «перестануть дихати» і стануть тьмяними і млявими.

  Вибираємо сприятливий день

  Отже, ви вже зрозуміли, наскільки важливо вибирати для стрижки сприятливі дні. Але як саме це робити? Існує кілька способів визначення оптимальної для такої процедури дати. Зупинимося на деяких важливих моментах.

  Коли не можна робити стрижку?

  Перерахуємо не найсприятливіші для стрижки волосся дні:

  1. Якщо у вас поганий настрій, то краще не вирушати на стрижку в такий день. Ваше біополе зміниться і може взаємодіяти з біополем перукаря таким чином, що він буквально «заразиться» вашим настроєм. Нічого доброго з цього не вийде.
  2. Не варто вирушати до майстра і в тому випадку, якщо має щось важливе, або ви чогось чекаєте. Краще почекати до того моменту, поки все вирішиться.
  3. Не рекомендується відправлятися в салон в дні сонячних або місячних затемнень. Такі природні явища можуть надати доленосне і не саме позитивний вплив як на стан волосся, так і на все ваше життя. Під час ураганів та інших лих теж не варто ризикувати.

  Орієнтуємося по днях тижня

  Ті чи інші дні тижня, вибрані для стрижки, теж можуть впливати як на локони, так і на життя і здоров’я. Які ж дні найсприятливіші, а в які вирішуватися на зміну зачіски не варто?

  • Якщо ви вирішили змінити зачіску в понеділок, то сміливо це робіть. Такий день вдалий для даних маніпуляцій. Ви зможете, змінивши колір локонів і змінивши їх довжину, скинути з себе тягар невдач, турбот і неприємностей. Будь-які зміни точно підуть вам на користь.

  • Вівторок. Процедура, проведена в цей день, освіжить ваші думки і дасть сил на прийняття важливих рішень, а також впустить враження, емоції і яскраві фарби в нудні і одноманітні дні.
  • У середу можна стригти волосся в тому випадку, якщо ви мрієте дізнатися щось цікаве і непізнане, познайомитися з новими людьми або відправитися в подорож.
  • Четвер підходить для тих, хто хоче домогтися успіху по життю чи популярності. Зміна зачіски в цей день також допоможе змінити відносини з людьми і їх ставлення до себе.
  • П’ятниця — нейтральний день. Ви нічого не зміните, так що можна вирушати в салон.
  • Субота — прекрасний для стрижки день. У суботу разом з відрізаними волоссям ви зможете «зрізати» з себе весь негатив, невдачі, негативні емоції. Таким чином, ви очистите і обновіть своє енергетичне поле і зможете буквально почати все з чистого аркуша.
  • Неділя — найбільш невдалий день. Якщо в неділю ви вирішите стригти волосся, то разом з локонами позбавитеся від удачі, успіху і майже всього хорошого, що є у вашому житті. Так що одумайтеся і не ризикуйте всім, що у вас є.

  Орієнтуємося на Місяць

  Іздавна супутнику Землі приписували магічні властивості. Місяць може впливати і на стрижку. Але як орієнтуватися по ній?

  Самий просто спосіб — це використовувати місячний календар стрижок, в якому зазначені вдалі і невдалі дати для зміни зачіски на весь рік. Знайти такий календар можна, наприклад, в журналі або в інтернеті.

  Слідкуйте за убуванням місяця:

  1. При повному Місяці можна стригти волосся тим, хто хоче зміцнити їх, зробити сильними і здоровими, запобігти випаданню. Також на повному Місяці можна видалити все зайве зі свого життя.
  2. Хочете прискорити ріст і швидше відростити довгі локони? Відправляйтеся в салон при зростанні Місяця.
  3. Якщо ви бажаєте надовго зберегти зачіску або змінити деякі властивості свого волосся, то дочекайтеся спадною Місяця.
  4. У молодика організм перебудовується, так що в такий день від походу до перукаря краще утриматися.

  Якщо ви вмієте і звикли вважати місячні дні, то відмовтеся від будь-яких маніпуляцій з волоссям в дев’ятому, 15-ий, 23-ий, а також двадцять дев’ятого місячні дні. Такі дати здавна вважалися «сатанинськими», стрижка в ці дні може зіпсувати здоров’я і все життя. Сприятливі дати можна визначати за календарем стрижок.

  Також варто звертати увагу на те, в якому сузір’ї знаходиться Місяць:

  • Овен. Така дата не вважається хорошою. Стрижка може послабити імунітет і збільшити число хвороб. Зате волосся буде рости активніше і стануть сильними. Але, звичайно, здоров’я важливіше.
  • Близнюки. Волосся стають неслухняними, можуть завиватися. Якщо ви хочете пишності й недбалого обсягу, вирушайте до майстра в цей день.
  • Козеріг, Діва, Телець. Волосся, підстрижені в ці дні, менше випадають, не січеться і краще ростуть. А коли Місяць знаходиться в Діві, можна отримати ідеальний і бажаний колір волосся при фарбуванні.
  • Терези. Зачіска буде пишною повітряної, а волосся почнуть швидше рости і стануть сильнішими і блискучими.
  • Водолій. Результат може відрізнятися від очікуваного, так що якщо ви хочете чогось певного, від походу в перукарню утримайтеся. А якщо жадайте змін і експериментів, то сміливо ризикуйте.
  • Лев. Стрижка буде вдалою, а от якість локонів не зміниться. Від завивки відмовтеся.
  • Риби або Рак. Ріст волосся сповільниться, стрижка не буде тримати форму, укладання вдалою не буде. Загалом, поганий день.
  • Скорпіон. Структура і властивості волосся не зміняться. Але варто бути обережніше, тому що може кардинально змінитися особисте життя, причому як в кращу, так і в гірший бік.

  Вибирайте саму сприятливу дату і вирушайте до перукаря!

  Источник: krasivovnorme.ru

  Коли краще стригти волосся?

  стригти волосся  Щоб волосся завжди добре виглядали, їх періодично стрижуть. Хтось просто видаляє посічені кінці волосся, а хтось роблять нову зачіску. Чоловікам досить постригати 1 раз на місяць, а жінки часто це роблять частіше, хоча б 2 рази в місяць стрижуться, або самостійно за допомогою ножиць, машинки, або йдуть в перукарню до перукаря. Ще наші предки, особливо бабусі, знали в які дні краще стригтися, а в які цього робити краще не варто. Тобто, вони стриглися в сприятливі дні, і не робили стрижки у дні несприятливі.

   Багато дівчат і в наше століття вірять в те, що є сприятливі, так і несприятливі дні для стрижок і прагнуть стригтися в правильні дні, щоб у них в житті було все добре, і їм постійно супроводжувала удача.

  Що означає кожен день тижня для стрижки?
  Понеділок — разом зі стриженими волоссям вас залишить і весь негатив, який накопичився за останні дні.
  Вівторок — в цей день роблять стрижку волосся, якщо вас мучить депресія, втома і сірість днів.
  Середа — стрижіться в цей день, якщо ви прагнете внести у своє життя багато різноманітності, наприклад, завести багато нових друзів, подорожувати в нові місця, випробувати нові яскраві життєві події.
  Четвер — це найбільш сприятливий день для стрижки. Він допоможе вам привернути успіх, стати успішною людиною, на краще змінюватися відносини з близькими і рідними людьми.
  П’ятниця — для тих, хто вирішив абсолютно кардинально змінити свій зовнішній вигляд і спосіб життя. Змінити не тільки свою зачіску, але свій імідж, образ життя. Якщо ви не плануєте кардинальних змін, то в п’ятницю краще не стригтися.
  Субота — стрижка допоможе волоссю омолодитися і оздоровитися, а також з вас зніметься частка кармічних родових гріхів.
  Неділя — єдиний день, коли абсолютно не можна стригтися, інакше ви підрізатиме крила своїй удачі, долі і благополуччя. Хоча якщо у вашому житті і так все погано, то можете випробувати долю і постригтися в недільний день. Може доля обернеться до вас сприятливою стороною. Але краще всього слідувати не значенням днів тижня, а стригти волосся за місячним календарем і орієнтуватися по місяцю.

  Місячний календар для стрижки волосся.
  Найкраще дізнаватися, коли стригти волосся — це орієнтуватися за місячним календарем. Так, постригся волосся в певні фази місяця, вони будуть краще рости, а стрижка в інші фази місяця призведе до поганого росту волосся і проблем з волоссям. Кращого стригти волосся в період зростаючого Місяця (особливо — в повний місяць) — в цей період волосся буде краще рости. І не рекомендується стригти волосся в період спадною Місяця (особливо — в молодика) — у вас будуть проблеми з волоссям (поява січних кінчиків, випадання та потоншення волосся) і до того ж буде спостерігатися повільне зростання волосся. Особливо небезпечно стригтися в молодика, так як в результаті сили і здоров’я вас можуть покинути. Адже, за древнім повір’ям, у волоссі таїться велика енергетична сила, заряджаються нас. Але якщо у вас вже і так ламкі, що плутають, нездорові волосся, то можна пройти від противного і постригтися в період спадною Місяця — і таким чином, можна позбутися від проблем з волоссям. Але тут є одна проблема — волосся буде повільно рости в період спадною Місяця, хоча будуть рости здоровими.

  Коли не можна стригти волосся?
  Є дні, коли краще відмовитися від стрижки волосся. Це недільний день (якщо вірити календарем по днях тижня), а також дні місячних і сонячних затемнень. За місячним календарем можна стригти волосся в 9, 15, 23 і 29 добу. У ці дні слабшають захисні сили організму, і, постригся волосся в ці дні, ви втрачаєте і життєву енергію. Тому, щоб точно знати, коли краще слід стригти волосся — потрібно придбати місячний календар, і перш ніж іти в салон краси, звіритися саме з місячним календарем.

  Источник: bcoreanda.com


  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.