В який день краще стригти волосся

В який день краще стригтися?

Кожна дівчина з великим трепетом ставиться до свого волосся, адже красиве і доглянуте волосся — її гордість. Крім базового догляду у вигляді масок, не варто забувати про стрижку волосся і робити це, виявляється, бажано в певні дні.

— Понеділок (Місяць). Якщо ви хочете позбутися від смутку й печалі, бажано стригтися саме в понеділок, тому що разом з підстриженим волоссям вас покинуть і негативні емоції, що накопичилися від невирішених проблем. Але, слід зазначити, що людям, що народилися у вівторок, середу або воскресіння, краще відкласти стрижку на інший день.

— Вівторок (Марс). У цей день тижня радиться підстригатися тим, у кого слабке фізичне здоров'я і обридле одноманітне життя, змінити яке не вистачає вольових якостей або сміливості. Знову ж таки не стригтися у вівторок краще тим, хто народився в понеділок або п'ятницю.

— Середа (Меркурій). Стрижка в цей день благотворно вплине на нервову


систему, логічне мислення, покращиться пам'ять, підвищиться

здатність до навчання та комунікативності. Середа не самий вдалий день для стрижки, якщо ви народилися в четвер.

— Четвер (Юпітер). Якщо ви відчуваєте деякі складності у встановленні контактів з людьми і бажаєте поліпшити взаємини з оточуючими, то четвер — ваш день для стрижки! Небажано стригти волосся в четвер тим, хто народився в середу.

— П'ятниця (Венера). Унікальний день для стрижки, так як ви разом із зачіскою міняєте свою зовнішність, а отже зростає ймовірність приємних і навіть вигідних знайомств. Не бажано стригтися в п'ятницю людям, народженим у вівторок.

— Субота (Сатурн). Хороший для стрижки день, відновлює

пошкоджене волосся і навіть покращує долю загалом, знімаючи кармінні

борги і гріхи вашого роду. Також стрижка в суботу сприяє розвитку терпіння, відкриттю нових здібностей, стабілізує психіку і матеріальне благополуччя. Але, якщо ви народилися у воскресіння, краще відкладіть стрижку на інший день.

— Неділя (Сонце). Недобрий день для стрижки абсолютно за всіма показниками, тому що можна відрізати від себе удачу. Якщо ви знаходитесь в процесі вирішення проблем або на півдорозі до завершення будь-яких справ, вас може відкинути на пару кроків назад. Особливо відчутним це стане для тих, хто народився в понеділок. Тільки хронічні невдахи можуть спробувати змінити свою долю, підстриг у воскресіння і то без особливих гарантій.


Порада: правильно вибирайте на який Місяць стригти волосся! У зростаючий Місяць вони будуть рости швидше, а на убуваючий волосся буде міцніше, але буде рости при цьому повільніше, що, до речі, зручно для чоловіків.


Вам сподобалась статья? Розкажіть про це Друзям!

Источник: apteka-traw.com

Волосся здавна вважалося носієм інформації про людину. Все, що відбувається з волоссям, багато чого змінює в нашому житті. Стрижка в змозі змінити не тільки зовнішній вигляд, але і все життя. Астрологи вважають, що ми самі можемо змінити своє життя і долю за допомогою маніпуляцій з волоссям в той чи інший місячний день і при тій чи іншій фазі Місяця, в тому чи іншому знаку зодіаку.

У певні місячні дні змінюється зовнішній вигляд, структура і якість локонів. Існує взаємозв’язок між місячними фазами і змінами в соціальному житті: у відносинах, фінансових справах, кар’єрі.

Можливо, в легенди вірять не багато хто з нас, проте в реальному житті напевно кожен помічав, що після стрижки у улюбленого перукаря настрій відразу ж змінюється, з’являється легкість, неначе камінь з плечей звалився. А іноді буває й навпаки: після стрижки зачіска плутається, не виглядає охайною настрій падає, з’являється втома.

Весь секрет у тому, що при стрижці змінюється ваше біополе.
Тому відвідування перукарні в певний день допоможе не тільки вибрати новий імідж, а й змінити біологічного поле і підправити щось у своєму житті. Це загальний принцип пристрою Місячного календаря стрижки.

Коли не варто стригти волосся


 1. У релігійні свята, як Трійця, Благовіщення, Хрещення, Різдво, забороняється як стригтися, але навіть розчісуватися і заплітати косу. Роблячи це, жінки накликають на себе хвороби і скорочують власне життя;
 2. Не рекомендується також підстригатися самому. Сенс цієї прикмети криється в тому, що людина не може сама виправити своє біополе, тобто неможливо зцілити себе самому. Якщо ваше біополе порушено, і в якійсь області життя у вас проблеми, то ви тільки погіршите ситуацію.
 3. Деформуючи своє біополе, людина притягує хвороби до свого організму. Тому за допомогою в підстриганні зверніться до професіонала;
 4. Природні природні катаклізми дуже негативно впливають на зачіску, тому в дні сонячних і місячних затемнень краще не стригтися. Майже відразу ж пишна і блискуча шевелюра перетворюється на її жалюгідну подобу, яке згодом неможливо поліпшити;
 5. На думку астрологів необхідно уникати будь-яких стрижок в період проходження Місяця сузір’їв Риби і Рака. Інакше пасма будуть погано рости, почнуть інтенсивно випадати, втратять густоту і пишність. Так що якщо ви ставите питанням в які дні можна стригтися, то варто запам’ятати ці два сузір’я і не стригтися в цей час;

 6. Самими несприятливими для стрижки вважаються 9-й, 15-й, 23-й і 29-й дні за місячним календарем. Здавна вони вважаються сатанинськими, тому якщо вас просто невдало постригли – вам пощастило піти від більш серйозних неприємних наслідків;
 7. Зростаючий Місяць символізує втрати і гальмування розвитку. На убуваючому місяці корисно підстригатися тим, хто хоче подовше зберегти зачіску, так як волосся буде рости повільніше. Також спадний місяць допоможе змінити властивості локонів, щоб запобігти їх сплутуванню, розгладити хвилясту структуру, зменшити випадання волосся, зміцнити їх коріння.

Коли стригти волосся краще:

 1. Сприятливими днями для стрижки волосся є ті періоди, коли вічна супутник нашої планети Місяць знаходиться у фазі росту або повноти. Вдалими або місячними днями для стрижки волосся найкраще будуть: 5-й, 8-й, 11-й, 13-й, 14-й, 19-й, 21-й, а також з 26-го по 28-й по місячним календарем;
 2. Якщо визначатися, в які дні краще стригти волосся, то рекомендується підстригатися в дні проходження Місяця по сузір’ях Лева, Діви, Тельця, Терезів і Козерога. Астрологічний календар точно вкаже вам дні в будь-якому місяці року;
 3. Поради астрологів і народні спостереження зовсім виразно підказують, в який день стригти волосся. За народними прикметами обумовлено, в які дні краще стригти волосся: понеділок – позбавляєтеся від негативу, вівторок – подолання смутку і втоми, середа – для подорожей і нових знайомств. П’ятниця – можуть підстригатися люди, які прагнуть внести зміни не тільки в зачіску, але і в долю. Найбільш сприятливим днем ​​тижня є четвер. Після стрижки в цей день волосся добре росте, стає міцним і здоровим;
 4. Зростаючий Місяць символізує прибуток і процвітання. Стрижіть волосся при повному або зростаючому місяці, якщо хочете прискорити їх зростання.

Стрижка волосся дням тижня

Народні перекази радять, що якщо ви хочете уникнути небажаних змін в житті, можливого погіршення здоров’я та інших несприятливих наслідків, потрібно підстригатися в певні дні для стрижки волосся, зазначені спостерігачами та астрологами.

Понеділок – день, сприятливий для стрижки. У цей час можна зняти з себе велику кількість негативних емоцій і невирішених проблем, що накопичилися в житті. День сприятливий для хімічної завивки і фарбування волосся.

У вівторок краще піти в перукарню, якщо ви відчуваєте втому, вам не вистачає сил або волі вирішити якусь важливу проблему, якщо вам бракує активності або замучила монотонність життя.

У середу добре постригтися, щоб дізнатися щось нове або цікаве, зустріти нових друзів або притягти до себе старих, збільшити число подорожей, переміщень і спілкування в житті.

Четвер сприяє очищенню біополя, змінам у взаєминах з оточуючими, сприяє популярності людини, збільшенню її удачі і благополуччя.

П’ятниця – день краси, якому протегує Венера. Коли ви відвідуєте перукарню в цей день тижня, ви міняєте не просто зачіску, ви міняєте свою зовнішність. Тому, якщо вас влаштовує, як ви виглядаєте, то в цей день тижня краще не стригтися. Якщо хочете покращати – відвідайте перукарню в п’ятницю, коли Сонце йде до Козерога (24 грудня – 22 січня) або Тельця (22 квітня – 21 травня).


Субота – хороший день для стрижки. Волосся в цей день оздоровлюється, менше січеться, а з вас знімається частина кармічних боргів і гріхів вашого роду. Завдяки таким змінам ви можете скинути з себе весь негатив, залишивши невирішені проблеми позаду.

У неділю краще волосся не стригти – можна зарізати свою власну долю або удачу. Цей день гарний тільки для хронічних невдах – може, доля змилостивиться і після такої процедури переміниться на краще. Для віруючих християн стригтися в цей день – великий гріх.

Тепер ви знаєте коли краще підстригати волосся, що б не порушити своє біополе.

Стрижка волосся за Місячним календарем. Місяць у знаках Зодіаку

Місцезнаходження Місяця в тому чи іншому знаку Зодіаку в день стрижки здатне вплинути на якість і зовнішній вигляд локонів.

Місяць у Овні вважається не дуже несприятливим часом для стрижки волосся взагалі, хоча на стані волосся і зачіски не позначається. Після такої процедури слабшають захисні сили організму, підвищується ризик захворіти.


Положення Місяця в Тельці, Діві, Козерозі (знаки Землі) вважається найсприятливішим для відвідування перукарні. Волосся добре росте, наливається силою, менше січеться після стрижки.

Місяць у Близнюках і Терезах допомагає робити пишні, повітряні зачіски (обидва знака відносяться до стихії Повітря) сприяє швидкому росту волосся, але на якість і стан їх не впливає.

Місяць у Раку і Рибах (знаки Води) уповільнює швидкість росту волосся, але насичує їх життєвою силою.

Місяць у Леві вважається несприятливим часом для стрижки, якщо ваші справи йдуть добре, і сприятливим, коли треба змінити образ або ритм людського життя.

Місяць у Скорпіоні дуже мінливий і може як поліпшити, так і погіршити ваше особисте життя і відносини з партнерами протилежної статі.

Місяць у Стрільці сприяє змінам в кар’єрі, на роботі, у відносинах з колегами і діловими партнерами, допомагає домогтися визнання і соціального успіху.

Місяць у Водолії вважається вкрай несприятливим положенням для стрижки. Намагайтеся в цей день не ходити до перукаря.

Як звернути місячний календар собі на користь?

У сучасному світі неможливо поєднати місячні дні календаря, графік роботи майстра-перукаря і вільний від роботи і сім’ї час, щоб зробити візит в салон. Та й просто в житті можуть виникнути ситуації, коли до сприятливих днів для стрижки ще далеко, а зачіску необхідно зробити негайно. Тут можна просто злукавити з місячним календарем і своїм шляхом обійти заборони.


Наприклад, за місячним календарем зараз період спадного місяця. У такі сприятливі дні для стрижки волосся  можна стригти волосся, але не зовсім кардинально міняти свою зачіску, а лише підрівняти кінчики волосся, прибравши хворі і посічені. Дуже корисно часто робити такі процедури, якщо ваше волосся слабке, схильне до заплутування і ламкості. Правда, потім рости вони будуть набагато повільніше.

Тисячолітній досвід і дослідження астрології відносно днів для стрижки волосся говорять нам про те, що фази обертання Місяця і певні дні тижня дійсно роблять значний вплив на зростання, густоту і пишність волосся. Разом з тим повністю покладатися на поради не варто: забобони та прикмети дуже цікаві, але ж тільки ми самі граємо вирішальну роль у своїй долі. “Людина – коваль свого щастя”.

Щоб зберегти здоров’я своєї шевелюри, необхідно не тільки прискіпливо стежити за сприятливими днями для стрижок за місячним календарем. Набагато важливіше уважно ставитися до свого харчування і позбутися шкідливих звичок.

Источник: www.alopecya.in.ua

Вплив фаз місяця на стрижку волосся, в який день тижня краще стригти волосся

На фазу місяця як лікувальну властивість почали звертати увагу в офіційній медицині ще в 14 столітті. А у народних лікарів це стало одним з ключових методів лікування набагато раніше.
Щоб волосся швидко росли, рекомендують стригтися в першій і другій фазі місяця (зростаючої).
А ось для зміцнення коренів волосся краще проводити процедуру при спадної фазі, але відростати, на жаль, вони будуть довго.


Зробивши стрижку при повному місяці, волосся стане пишними і слухняними.

Але в такій важливій справі, як зміна зачіски, важлива не тільки фаза супутника планети, але ще і день зростаючого місяця.
Найбільш сприятливі для проведення процедури 19-й, 21-й, 26-й, 27-й місячний день. Вони принесуть не лише зміцнення волосся, але ще удачу і щастя.
А ось в 15-й, 29-й, 30-й день краще не відвідувати салони, щоб уберегти волосся і себе від несприятливих впливів.

Вдалими для стрижки астрологи вважають дні, коли супутник Землі проходить по сузір’ях Козерога, Діви, Лева і Терезів.
Щоб точно визначити потрібний день, досить купити місячний календар на поточний рік. Знайти його нескладно в будь-якому кіоску чи магазині друкованої продукції, і коштує він копійки, але зате з ним завжди буде легко визначити потрібну дату.

Вплив днів тижня на стрижку волосся

Виявляється, важливо знати і як дні тижні сприяють або навпаки перешкоджають швидкості росту волосся при стрижці.


 День тижня  Вплив на волосся
 понеділок  Кажуть: «Понеділок — важкий день». Це стосується не тільки починань в роботі, справах, але процедури стрижки. У перший день тижня не рекомендують астрологи «освіжати» зачіску, так як волосся стане ламким і болючими.
 Вівторок  Стрижка у вівторок, крім нової зачіски принесе її власниці і нові позитивні емоції, позбавлення від депресій. Головне, щоб обрана зачіска була вдалою і не принесла розлади з цього приводу.
 середа  Оновлення зачіски в середу буде сприяти залученню цікавих незабутніх подій. Підстрижене волосся будуть здоровими, і виглядати відмінно.
 четвер  Скучили по поїздках і подорожам, а приводу або можливості немає? Тоді стрижіться в четвер і будьте готові зібратися в дорогу. А ще четвертий день тижня сприятливий для зростання активного росту волосся після процедури.
 п’ятниця  У п’ятницю астрологи рекомендують обрізати волосся тим, хто хоче змін в житті. Нова стрижка — теж зміна, з неї і почнеться ланцюжок змін. Чи готові? Тоді швидше записуватися до майстра!
 субота Субота не підходить для стрижки волосся і навіть їх фарбування. Краще не відвідувати салони і зайнятися іншими справами, а найкраще — відпочити після важкої робочого тижня.
 неділя  Неділя теж варто провести подалі від перукаря, так як стрижка негативно відобразиться не тільки на швидкості росту волосся, але і на присутності удачі. Астрологи прогнозують, що разом з обрізанням волосся можна «обрізати» і удачу.

Стародавні мудреці вважали, що для боротьби з недугою потрібно трохи підстригти кінчики волосся. Вважалося, що разом з ними людини залишають хвороби.
Здавалося б, що стрижка — звичайна процедура в догляді за волоссям. Але багатовіковий досвід довів, що від того, коли вона буде здійснена, в подальшому може залежати не тільки фортеця і пишність волосся, а й особисте життя людини.

Источник: nbp-kiev.com

Дні тижня, в які краще стригти волосся

По-перше, і дні тижня бувають як сприятливими, так і несприятливими для стрижки волосся.

У перший день тижня радять підстригати і фарбувати волосся, особливо якщо ви маєте намір позбутися негативного потенціалу, який накопичився за останній час у вашому житті, й як не дивно, негатив залишить вас разом з відрізаними волоссям.

А якщо ви втомилися від сірої буденності, ви почали відчувати депресію і не можете знайти в собі сили, щоб вирішити важливі питання — то зробіть стрижку волосся у вівторок.

А говорячи про середовище, то в цей день стригти волосся коштує в тому випадку, якщо ви бажаєте внести у ваше життя різноманітність від знайомства з новими друзями, подорожей і яскравих подій у житті.

За традицією найсприятливішим днем для того, щоб обстригти волосся, вважається четвер. Слід вибрати саме цей день, якщо ви збираєтеся поліпшити свої відносини з близькими вам людьми, досягти кар’єрного успіху, залучити удачу в свої справи.

Ну а в п’ятницю стригтися необхідно людям, що бажають змінити свій зовнішній вигляд кардинально. Це найбільш підходящий день, для тих, хто хоче змінити не одну лише стрижку, а й імідж у цілому. Але якщо вас влаштовує ваш зовнішній вигляд, то можна стригтися в п’ятницю.

Суботня стрижка дасть можливість оздоровитися волоссю, і до того ж зніме пристойну частину кармічних родових гріхів.

І нарешті, неділя — це той єдиний день, коли не можна стригти волосся ні в якому разі, інакше ви підрізатимете крила своєї долі, благополуччя і удачі. Але з іншого боку, якщо і так все дуже погано у вашому житті, то втрачати вам нічого, тому ризикніть і підстрижіться саме у воскресіння — а раптом доля все ж розгорнеться до вас обличчям.

Коли добре стригти волосся за місячним календарем?

Вважають, що найбільш достовірний метод, що дозволяє визначитися, коли стригти волосся краще — це стежити за Місячним календарем. Це обумовлено тим, що в конкрентние місячні фази (а особливо при повному Місяці) — наші волосся росте набагато швидше. І якраз саме така фаза і є найбільш сприятливою для всіляких операцій з волоссям. Але якщо здійснювати маніпуляції з волоссям при спадною Місяці або, що ще гірше, в молодика, то з волоссям можуть бути проблеми, що виражаються в їх истончении, випаданні, появі посічених кінців. І бути непереливки не тільки вашому волоссю, якщо ви будете стригтися в молодика, то здоров’я може залишити в цілому ваш організм. Справа в тому, що відповідно до повір’ями, як раз таки в волоссі і полягає вся сила енергії, яка нас підживлює і дає життя.

Але з іншого боку випали, постраждалі, плутаються і ламке волосся стригти найкраще під час спадною Місяця, працюючи від протилежного, так, ви навпаки зможете позбутися від наявних проблем з вашими волоссям. Але й відростати вони будуть більш довгий час — проте, вже здоровими.

Коли не можна стригти волосся?

Ні в якому разі не можна підстригати волосся в дні, коли відбуваються сонячні або місячні затемнення, і в 9-й, 15-й, 23-й і 29-й дні місячного календаря. У ці дні слабшає захисна сила організму, і разом з волоссям у вас є небезпека втратити і життєву енергію.

Для правильного визначення кращого часу стрижки волосся в 2013 році рекомендується придбати цей календар і заглядати в нього, перш ніж відправитися в перукарський салон.


Источник: yakvidpovid.ru

Особливості

Багато хто не знає, але наше волосся мають деякі властивими тільки їм дуже цікавими особливостями.

1. Навесні і влітку вони ростуть краще. Маги вважають, що це пов`язано з сонячним світлом, оскільки волосся з`єднують нас з потойбічним світом. Вони — наші антени, якими, на думку окультистів, ми не користуємося.

2. Швидше зростання шевелюри відбувається під час сну.

3. Є волосся-довгожителі, здатні прожити до семи років.

4. Пік зростання шевелюри доводиться на вік від 16 до 24 років.

Важливий момент: для того щоб швидко відростити коси, необхідно стежити за своїм ритмом життя. Сон повинен бути повноцінним.

магія стрижки

Багато людей і не підозрюють, що процес стрижки волосся — ритуал магічний. Як в церковних, так і в магічних обрядах це дія наповнене таємним змістом, наділене величезною силою. Поліпшити душевне або фізичне самопочуття людини, підняти йому настрій, додати сил, надихнути його можна дуже просто і швидко. Потрібно підстригти волосся. Цей факт підтверджують і психологи.

В який день краще стригти волосся? Ще наші предки це знали. Але намагалися тримати подібну інформацію в секреті. За допомогою стрижки можна стражденного або недужого звільнити, позбавити його від негативної енергії, змінивши біополе. А можна, на жаль, і навести хвороба. Чіпати стороннім своє волосся наші предки ніколи не дозволяли. Боялися цього і всіляко уникали. До цього непогано було б прислухатися і нам, сучасникам. Ритуал обрізання волосся, вік якого налічує кілька століть, практикують і зараз.В який день краще стригти волосся«>

особливий календарУ які дні краще стригти волосся? Багато хто задавав собі ці питанням. Існує так званий календар стрижки волосся. До нього відносяться по-різному. Можна і не вірити в інформацію, яка там написана. Але життя часто підтверджує, що він має рацію. Відповідно, непогано б і знати його, слідувати наявними рекомендаціями. У які дні краще стригти волосся або фарбувати їх? Відповіді на ці питання можна дізнатися, заглянувши в такий календар. У ньому також розглядається процес обрізання волосся щодо дня тижня.

Чи можна стригти волосся самому?

Це питання також часто ми чуємо від оточуючих. Волосся — наше продовження. Вони пов`язують нас зі світом за все таємничого і магічного. Відповідь тут неоднозначний. Якщо ви наважитеся підрівняти собі зачіску, то приступайте до цього тільки в хорошому настрої. А інакше завдасте шевелюрі тільки шкоду.В який день краще стригти волосся«>

Від понеділка до п`ятниці

В який день тижня краще стригти волосся? Це необхідно більш детально розглянути.

Понеділок завжди вважався вдалим днем для подібних маніпуляцій. З давніх часів говорили, що, змінивши свою зачіску в цей період, можна позбутися від негативних думок, енергетики, залучити в своє життя удачу і благословення вищих сил.

А що кажуть з приводу вівторка? День також хороший для даних операцій. Це період змін, здатний додати яскравих фарб і подій, закрутити людини у вирі подій і справ, вельми цікавих і позитивних. Сміливість і рішучість увійдуть в будинок, стануть його вірними супутниками. Така перспектива не може не бути привабливою.

Середовище — середина тижня. теж цілком сприятливий день для стрижки волосся. Він нагадає вам про приємні моменти спілкування з друзями, близькими. Можливо, з`являться і нові приятелі. Країни, близькі і далекі, почнуть вабити до себе, ваблячи незвіданими далями.

В який день тижня краще стригти волосся? Вибір досить широкий. Четвер — теж непоганий варіант для цього. Благополуччя і успіх цей день тижня допоможе вам залучити в своє життя.

П`ятниця — особливий день у всіх культурах, релігіях. Період, наділений особливим змістом, таємничий. Перш ніж змінювати свою зачіску в цей день, краще все ж подумати і не поспішати. Стрижка може і почекати. Наші предки, якщо не знали, як правильно вчинити, завжди радилися з місячним календарем. Особливо це стосується п`ятниці.В який день краще стригти волосся«>

Вихідні дні: чи можна поправити зачіску?

Субота — шостий день тижня. З давніх-давен його вважали днем чистоти. Баня для російської людини завжди була чудовим, священним ритуалом. У цей день парилися всією сім`єю, незалежно від погоди і пори року, у всіх неосяжних куточках країни нашої. Це день початку нового життя, позбавлення від тягот земних, суєти та клопотів. У лазні очищали душу і тіло. Тому день для стрижки або підрівнювання волосся сприятливий. Чоловік знаходив духовне і фізичне здоров`я, а волосся — блиск і силу.

Неділя — день магічний, кінець тижня, завершення микроцикла. Після нього настане п`ятниця — переддень нового. У всіх культурах до цього дня тижні особливе ставлення. Православні в неділю ходили до церкви, молилися, зверталися душею до Бога. Цей день, вільний від роботи, треба було присвятити молитві, роздумів, духовного життя. На недільні дні часто припадають великі свята. Сваритися і лаятися в зазначений період вважалося особливим гріхом. Волосся підстригати в цей день завжди забороняли. У які дні краще стригти волосся? Вибір є, і звичайно, він залишається за вами. Але в неділю від цього заняття краще відмовитися.В який день краще стригти волосся«>

У який місячний день краще стригти волосся?

Все більше наших співвітчизників прислухаються до порад місячного календаря. Є в ньому рекомендації, що стосуються практично всіх аспектів життя. У ньому можна дізнатися і те, в який місячний день краще стригти волосся. Розглядає календар все справи, можливість будь-яких дій щодо Місяця, її стану. Чи зростає вона, убуває чи, або зараз повний місяць. Це основні моменти.

Отже, стрижка на зростанні Місяця здатна прискорити ріст волосся. Ця процедура може зробити шевелюру сильніше і гущі. А ось стрижка на спадною Місяці здатна уповільнити ріст волосся, дозволить зачісці довше залишитися в первозданному вигляді. У ці дні нічне світило здатне змінити локони, їх структуру. Вони стануть міцнішими, будуть менше сплутуватися, знайдуть гладкість.

Існують і небезпечні місячні дні: 9-й, 15-й, 23-й, 29-й. Не чіпайте своє волосся в цей період. Зачекайте іншого дня. Як говорить нам місячний календар, нечиста сила в такі моменти стає сильнішою, з нею загравати небезпечно. А ось 8-й, 11-й, 13-й, 14-й, 19-й, 21-23-й, 27-28-й місячні дні гарні для трансформацій. Сміливо експериментуйте зі своєю зачіскою. Ви станете здоровішими і сильніше, краса ваша буде радувати око. А найвдалішим днем вважається 26-й. Зовсім не обов`язково заучувати таблицю, представлену місячним календарем. Досить запам`ятати кілька сприятливих днів.

В який день краще стригти волосся«>

Волосся: зв`язок з часом року

Літо і весна — це періоди, коли природа оживає. Все навколо рухається, птахи співають, радіє життю все живе. Найсприятливіші місяці для стрижки — червень і липень. Так говорить нам народна мудрість.

Місячний календар допоможе відповісти на питання про те, в які дні червня краще стригти волосся. У 2016 році це 2, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 16. У зазначені періоди ви можете зайнятися своєю зачіскою. Найбільш сприятливі з них — 2, 9, 11 числа.

Липень — дивовижний місяць. Це час збору врожаю, показовий період. Дізнаємося тепер, в який день липня краще стригти волосся. Всього їх не так вже й багато. Це 6, 9, 11 числа в 2016 році. Чи не заборонено працювати з локонами 2, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 18, 19, 28.В який день краще стригти волосся«>

Бережіть малюків

В який день краще стригти волосся дитині? Раніше наші мами і бабусі завжди пам`ятали про це і вважали даний момент вкрай важливим. Дитячі волоссячко берегли і ховали від сторонніх очей. Вважалося, що через них можна нанести шкоду малюкові, навіть погубити його. Навіть зараз багато батьків після першої стрижки дитини зберігають з особливою ніжністю його дитячі кучерики. Цей звичай має давнє походження.

Поставтеся до свого волосся з належною увагою, і вони допоможуть вам. Бережіть, тримайте в чистоті, поважайте їх.

Може, хтось із людей і скаже, що зовсім неважливо, в який день краще стригти волосся. Однак не заперечують навіть вчені вплив Місяця на все живе. Тому доцільно припустити, що багатовікова мудрість, зібрана, наприклад, в місячному календарі, має особливу цінність.


Источник: sylukr.ru


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.