Як нарощувати вії

Розкішні, чорні, вигнуті вії — ось про що мріє будь-яка дівчина. Якщо очі — це дзеркало душі, то немає оправи більш витонченою і дорогоцінної, ніж красиві вії. І жоден косметичний засіб не зробить їх настільки гарними, як процедура нарощування. У цій статті ми поговоримо про те, як нарощувати вії в домашніх умовах.

як нарощувати вії в домашніх умовах

Краса на першому місці, природність на другому

Будь-яка жінка, незалежно від свого віку, прагне бути красивою. Це комплекс заходів по досягненню «ідеальної» фігури, по догляду за волоссям, руками та обличчям.

Чоловіки привселюдно роблять визнання, що їм до душі природність, але все одно задивляються на красунь з імплантами і ненатурально пухкими губами. Тому дівчата не вірять красивим словам і йдуть на всілякі хитрощі, щоб стати ще привабливішим. У хід йде нарощування волосся, нігтів, вій, збільшення губ за допомогою уколів, розгладження і підтяжка шкіри. Як нарощувати вії в домашніх умовах? Повірте, що ця процедура не складніша, ніж самій собі зробити манікюр.

Чим нарощування вій краще туші?
Справа в тому, що жодна туш в світі навіть на 50% не дасть того ефекту, який забезпечується нарощеними віями. Моделі, які рекламують туш, насправді на журнальних розворотах або телевізійному екрані блищать штучними віями. Наростити їх можна як у салоні, так і вдома. Салонні майстра заробляють величезні гроші на процедурі. А ви знаєте, як нарощувати вії самій собі? Це зможе будь-яка дівчина. Ознайомтеся з рекомендаціями з даного поста — і за справу!

як нарощувати вії самій собі

Як навчитися нарощувати вії?

Немає нічого неможливого! Трохи зусиль і бажання — і ви дасте фору будь-якому професіоналу з салону.

Насправді процедура нарощування вій дуже проста, технологія абсолютно однакова що в перукарні, що в домашніх умовах. Але от тільки в салоні краси з вас візьмуть грошей раз у тридцять більше, ніж коштують матеріали. Так чи варто платити більше?

У чому перевага нарощених вій

Не має значення, чим ви займаєтеся по життю — ведете бурхливу діяльність або сидите вдома з малям. У будь-якому випадку ви напевно прагнете виглядати більш привабливо, не витрачаючи при цьому багато сил і часу на макіяж. Нарощені вії забезпечать саме такий результат! Адже якщо знати, як нарощувати вії в домашніх умовах, не менше ніж на місяць відпаде необхідність у звичайному макіяжі для очей, а ви будете виглядати яскраво, навіть ледве прокинувшись. Крім того, ваші очі немов «відкриються» — навіть дорога туш не забезпечить такий ефект, як штучні вії.


як правильно нарощувати вії

Підбираємо матеріали

Цей крок дуже важливий, тому підійдіть до нього з усією відповідальністю.

Якщо ви заощадите на матеріалах, то можете спровокувати у себе алергію та інші неприємності у вигляді почервоніння повік, подразнення або навіть висипки. Купуйте необхідні аксесуари в магазинах, які спеціалізуються на професійних матеріалах для салонів і перукарень. Нам знадобляться наступні матеріали.

 1. Вії. Їх можна купити як пучками, так і поштучно. Найчастіше вони виробляються з гіпоалергенних полімерних матеріалів, але є і набагато дорожчі варіанти з хутра тварин.
 2. Клей для вій. Він буває прозорим і чорним. Для новачків у справі нарощування вій рекомендується використовувати клей прозорий, чорний же створить ефект підводки, якщо працювати з ним вміло.
 3. Тонкі щипці для брів. Саме щипці будуть основним інструментом при роботі з віями, а тому вони повинні бути максимально зручними. Можна скористатися і звичайними, але краще придбати з тонкими кінцями.
 4. Засіб для зняття макіяжу. Найкраще не в кремообразной формі, а у вигляді рідкого тоніка.


 5. Спонж з вати.
 6. Аркуш паперу.
 7. Дзеркало з ефектом збільшення.як нарощувати вії пореснично

За справу!

Як нарощувати вії в домашніх умовах? Для початку викладіть вії на білий аркуш паперу. Якщо у вас матеріал для поресничное нарощування, то розкладіть його по розмірах. Пучкові вії також розкладіть, відокремивши їх один від одного. Так вам буде набагато зручніше їх брати.

Перед тим як нарощувати вії самій собі, потрібно ретельно прибрати всю косметику з повік. Навіть крихітний грудочку туші може внести резонанс в тонкий процес — змішавшись з клеєм, він буде неохайно виглядати. Адже нарощені вії повинні виглядати максимально природно і не викликати сумнівів у тому, що ви просто щаслива володарка такого розкішного подарунка природи. Для того щоб знежирити повіки, найкраще використовувати рідкий лосьйон, а не у вигляді крему.

Крок другий

Ви повинні добре бачити, що робите, так як правильно нарощувати вії — справа тонка і кропітка. Саме тому без дзеркала з ефектом збільшення не обійтися. Вії найкраще наклеювати зверху ваших вій, до основи, але не до століття. Розглянемо, як нарощувати вії у вигляді пучків. Візьмемо пучок, його підстава змажемо клеєм і за допомогою пінцета пригорнемо до основи своїх вій. Тримайте пучок близько п’яти секунд, щоб клей пристав до вій. От і все! Продовжуйте приклеювати вії пучками по всьому століття. Після закінчення процедури, коли клей остаточно висохне, перевірте акуратно пальцями, чи надійно прикріпилися всі елементи. У випадку якщо ви все зробили правильно, вії будуть триматися міцно.


як навчитися нарощувати вії

Як нарощувати вії пореснично?

Цей процес більш копітка, адже вам потрібно наклеювати вії по одній штуці, в той час як в пучках їх відразу шість-сім. Але суть процедури та ж сама.

Потрібно підставу вії змастити клеєм і акуратно притиснути до своєї вії. Так треба продовжувати робити до тих пір, поки ваші вії не стану довгими і розкішними. Якщо ви використовуєте по одній штучці для нарощування, то найкраще використовувати матеріал різної довжини, так ви отримаєте максимально природний ефект.


Источник: stylezhinki.ru

Технология наращивания ресниц

В последнее время такая косметическая процедура, как наращивание ресниц, приобрела довольно большую популярность. Обратившись к профессиональному косметологу, буквально через несколько часов можно получить красивые и густые реснички, которые делают взгляд более выразительным.


На сегодняшний день существует довольно много различных техник наращивания ресниц, которые подбираются с учетом определенных требований и конечного результата. Также важное значение имеет тип натуральных волос, которые обрамляют глаза.

При желании и обретении необходимых навыков, можно выполнить наращивание ресниц самостоятельно в домашних условиях и не обязательно посещать салон красоты. Этот вид наращивания отличается практичностью, к тому же на некоторое время отпадает необходимость в дополнительном использовании косметики.

В зависимости от того, какой именно метод наращивания ресниц будет использоваться, полученный эффект продержится 1–4 недели. Стоит учитывать тот факт, что с течением времени приклеенные к настоящим ресницам, искусственные волоски постепенно отпадают, так как на их месте будут появляться новые. Следовательно, чтобы поддерживать полученный результат, требуется проводить своевременную коррекцию.

Многие девушки переживают, стоит ли наращивать ресницы или эта процедура вредна для натуральных волосинок. Профессиональные косметологи утверждают, что при проведении процедуры с учетом всех правил и требований, наращивание является полностью безвредным. Нужно использовать только качественные материалы, чтобы предотвратить риск развития аллергии, но исключение могут составлять только случаи индивидуальной непереносимости.

Перед наращиванием ресниц, в обязательном порядке, учитывается начальное состояние натуральных ресниц, так как есть риск их полного выпадения. В том случае, если волоски очень тонкие и слабые, при этом сильно выпадают, стоит отказаться от наращивания и провести процедуры по их укреплению.

С учетом того, какие будут использовать материалы и метод приклеивания искусственных волосинок, различается несколько видов наращивания ресниц, а именно:


 1. Пучковое или голливудское наращивание ресниц. В случае использования данного метода к отдельным натуральным ресничкам клеится по 2–4 искусственные волосинки. Для крепления используется специальный клей, который не провоцирует аллергии. После наращивания реснички становятся более густыми и пышными и в таком состоянии продержатся примерно 1–1,5 недели. Пучковое наращивание должно выполняться очень аккуратно, при этом мастер должен следить, чтобы не склеились между собой соседние реснички, иначе выглядеть они будут не красиво. Для выполнения этого вида наращивания не понадобится много времени. Этот метод можно применять в том случае, если нужно быстро нарастить реснички перед каким-то важным случаем.
 2. Японское или поштучное наращивание. При использовании данной методики выполняется наращивание заранее заготовленных ворсинок. Они клеятся к натуральным волосинкам, при этом не должно затрагиваться веко. Важно подобрать качественный материал для наращивания, чтобы получить максимально натуральный результат. После использования данной техники наращивания, создается впечатление, что был нанесен легкий макияж, ведь наклеенные ворсинки создают эффект объемных и длинных ресничек, которые покрыты тонким слоем туши. Полученный результат после японского наращивания сохраняется на протяжении нескольких недель.

Способы наращивания ресниц

Чтобы нарастить ресницы самостоятельно в домашних условиях, необходимо ознакомиться с технологией и особенностями проведения данной процедур. Для наращивания необходимо приобрести все инструменты и материалы, которые должны быть высокого качества.

Чтобы получить красивые реснички и сделать взгляд ярким и выразительным, необходимо приобретать только качественные материалы, экономить на которых не стоит, иначе можно получить не тот результат, на который рассчитывали, и нанести серьезный вред здоровью глаз.

Накладные ресницы и пучки

Сегодня в продаже представлено два вида искусственных ресниц для наращивания — отдельные пучки или ворсинки. В зависимости от того, какой в результате должен быть получен эффект и определяется выбор материала. Ворсинки могут быть синтетические или натуральные. Эффективность самой процедуры напрямую зависит от качества используемых ворсинок.
Чтобы получить максимально естественный и натуральный эффект, для наращивания рекомендуется использовать шелк или норку, такие ворсинки выглядят практически как настоящие.

Чтобы создать яркий вечерний макияж, стоит использовать шелковые реснички, глянцевые или утолщенные.

Наименьшей популярностью пользуются ворсинки «соболь» и «колонок». Дело в том, что последние они очень тонкие, поэтому они практически незаметны, из-за чего может понадобиться дополнительное использование туши. А первый вариант слишком тяжелый и жесткий, поэтому их использование вызывает сильное чувство дискомфорта.


Можно выбирать искусственные реснички разной длины, формы и цвета. Как правило, встречаются синие, серебристые, черные ворсинки. Рекомендуется останавливать выбор на классическом черном цвете, так как в этом случае наращенные реснички будут выглядеть натурально и естественно.

Клей

Для проведения наращивания ресниц необходимо использовать специальный гипоаллергенный клей, предназначенный для данной процедуры. В продаже это средство представлено черного цвета и полностью прозрачное.

Если процедура наращивания ресниц будет проводиться самостоятельно, стоит остановить выбор на прозрачном средстве, благодаря чему можно будет скрыть некоторые огрехи, которые могут появиться во время работы.

Также можно использовать клей-смолу, который имеет сильную или среднюю фиксацию, а также дает возможность выполнять во время работы корректировку, если она понадобится.

Сопутствующие средства

Для наращивания ресниц необходимо использовать специальное обезжиривающее средство, которое может быть на спиртовой или водной основе. Благодаря его применению усиливает сцепка натуральных и искусственных волосинок.

Также для очистки и подготовки ресничек используется праймер. Для выполнения домашнего наращивания стоит подбирать профессиональные линейки, так как в их составе находятся эти средства.

Инструменты

Чтобы самостоятельно выполнить наращивание ресниц, обязательно нужно заранее подготовить инструменты, которые понадобятся во время работы:


 • изогнутый пинцет, который имеет тонкие кончики;
 • поверхность, на которую будет наливаться клей;
 • щеточка, чтобы расчесывать волоски;
 • зубочистки, которые будут использоваться для разделения ресничек.

Провести наращивание ресниц самостоятельно будет довольно проблематично, поэтому понадобится попросить о помощи кого-то. Продолжительность процедуры может быть 2–3 часа.

Советы по наращиванию ресниц

Чтобы выполнить самостоятельное наращивание, необходимо придерживаться следующих рекомендаций:

 1. Сначала нужно умыть лицо, чтобы удалить с его поверхности остатки косметики и пыли.
 2. Используется специальное средство для обезжиривания ресниц (обрабатываются реснички и верхнее веко), в противном случае наращенные волосинки не продержатся слишком долго.
 3. Узкая полоска синтетического лейкопластыря крепится на нижнее веко.
 4. Ворсинки, которые будут наращиваться, выкладываются на белый лист бумаги, чтобы их было хорошо видно.
 5. Небольшое количество клея наливается на блюдце — понадобится буквально несколько капель. Не стоит брать сразу много клея, так как он может застыть.

 6. Начинать наращивать реснички нужно от внешнего уголка и постепенно передвигаться к области переносицы.
 7. При помощи зубочистки аккуратно отделяется одна натуральная ресничка.
 8. Берется специальный изогнутый пинцет, которым захватывается ворсинка или пучок ресниц и прикладывается к веку, чтобы примерить.
 9. Ворсинка смачивается в клее, чтобы он покрывал примерно ее половину.
 10. Ресничка аккуратно крепится у основания натуральной волосинки и придерживается пару секунд, при этом нужно стараться не моргать и пальцем свободной руки придерживать веко.
 11. Ворсинку нужно клеить сбоку или сверху на натуральные волосинки.
 12. Во время работы необходимо следить, чтобы клей не попадал на кожу века, в противном случае может появиться сильное покраснение или раздражение.
 13. На ресницах могут остаться излишки клея, которые можно легко удалить при помощи зубочистки, но делать это надо очень осторожно.
 14. Не спеша, постепенно и аккуратно крепятся все искусственные волосинки сверху на натуральные реснички, при этом нужно стараться сделать эффект плавного перехода.
 15. Холодным воздухом легонько просушиваются ворсинки.
 16. С нижнего века аккуратно снимается полоска лейкопластыря.

Если останется клей, его можно некоторое время хранить в холодильнике. Придерживаясь приведенных выше советов и рекомендаций, а также четко следуя технологии наращивания ресниц, эту процедуру можно делать и в домашних условиях. Главное не забывать, что искусственные реснички нуждаются в более тщательном уходе, благодаря чему они еще долго будут выглядеть красиво и эффектно.

О том, как наращивать ресницы в домашних условиях, узнаете из этого видео:

Источник: tutknow.ru

Як нарощувати вії

 

З чого почати

Перед тим як зважитися наростити собі штучно якийсь «перуку» навколо очей, варто спробувати зміцнити волоссячко століття, використовуючи народні засоби для росту вій. Найдоступніші речовини, які використовують для стимуляції росту волосків, – це натуральні масла. До них відносяться:

 • • Рицина. Робить вії набагато густіше і надає їм природний блиск.
 • • Масло мигдалю. Містить багато вітамінів. Служить відмінною підживленням для цибулин.
 • • Реп’яхову олію. Відновлює пошкоджену структуру волосків.
 • • Олія троянди. Уповільнює старіння шкіри навколо очей. Зупиняє випадання вій.
 • • Масло персика. Сприяє прискоренню зростання волосків.

Крім масел можна використовувати і інші народні засоби для росту вій. Відвари трав містять багато корисних вітамінів. З їх допомогою можна значно прискорити ріст вій і відновити їх природний блиск. Всі народні засоби для росту вій краще використовувати перед сном.

Які вії можна наростити

У гонитві за ідеальною зовнішністю багато дами готові йти на різні жертви. Без гарних пухнастих вій тут не обійтися. Ляскаючи віями, дівчина здатна домогтися виконання будь-якого свого бажання. Адже перед палким поглядом красивих очей не встоїть жоден чоловік. Нарощені вії бувають декількох типів. Всі вони виготовляються тільки з синтетичних волокон, щоб уникнути виникнення алергічних реакцій. Отже, основні види нарощених вій по товщині:

 1. Соболь або іншу назву колонок. Їх товщина складає 0,1 мм. Не дуже зручні в повсякденному житті. Зате такий вид нарощування вій відмінно підходить для урочистих заходів і вечірок у нічних клубах.
 2. Норка. Її розмір 0,15 мм. Мають гарний блиск і є найбільш об’ємними.
 3. Шовк. Товщина вії досягає 0,2 мм. Виглядають найбільш природно і можуть носитися довше за інших (близько двох місяців).

Які вії краще нарощувати, норку або шовк, вирішує кожна дама особисто для себе. Можна поекспериментувати і спробувати на своєму особистому досвіді всі види нарощених вій, а потім вибрати найбільш відповідний під свій спосіб життя.

Виходячи з відгуків, нарощені вії довжиною у вісім-чотирнадцять міліметрів є найпопулярнішими. Вії довжиною 20 мм більше використовують у шоу-бізнесі, ніж у повсякденному житті. Однак, всі жінки схильні до експериментів заради красивої сексуальної зовнішності. Для того щоб визначити потрібну довжину нарощених вій і виглядати природно при їх носінні, потрібно виміряти довжину випав волосика. Нарощені вії повинні бути трохи довше.

Яке нарощування вій краще по колірній гамі – це індивідуальний вибір кожної дівчини. Прихильниці епатажного образу можуть наростити собі і помаранчеві, і салатові вії. Головне, щоб це було в радість. Більш дорослі жінки і працівниці офісів, відповідно, віддадуть перевагу класичний природний чорний або коричневий колір.
Як нарощувати вії Як нарощувати вії

Як відбувається процес нарощування вій

Принцип нарощування вій простий. До основи натуральних волосиків століття з допомогою спеціального чорного або прозорого клею, який складається з смоли, прикріплюються штучні вії. Скільки за часом нарощують вії? Досвідчений майстер проводить таку процедуру протягом двох, максимум трьох годин за умови використання якісного клею. По закінченні процедури не можна вмиватися протягом трьох годин. Цей час необхідно, щоб встиг застигнути клей. Існує два види нарощування вій:

 • • Традиційний. Косметолог наклеює вії пучками.
 • • Поресничный. Використання японських інновацій дозволяє нарощувати кожну вію окремо.

Виходячи з відгуків про поресничном нарощуванні вій – цей спосіб є найбільш практичним. Скільки тримається нарощування вій в такому випадку? Результат просто приголомшливий – штучні вії не відпадають протягом чотирьох місяців! Однак, необхідно не забувати робити корекцію кожні три тижні.

Умивання з нарощеними віями

Ось процедура нарощення вій та позаду. Після прогулянки по місту і поїздки додому непогано було б і вмитися, щоб освіжити обличчя… Стоп! А як вмиватися з нарощеними віями? Адже для цієї процедури використовувався спеціальний клей, який може втратити свої властивості і доведеться знову йти до косметолога для корекції. Для вмивання з нарощеними віями краще використовувати різні пінисті гелі або пінки. Мило краще не використовувати взагалі. Процедура вмивання наступна:

 1. Необхідно обполоснути обличчя теплою водою;
 2. Нанести засіб для вмивання. При цьому слід уникати зони біля очей;
 3. Повністю вмитися або промокнути обличчя м’яким рушником.

Цей спосіб для тих випадків, якщо не були нафарбовані очі. Для очищення від косметики необхідно намочити вату водою і дуже акуратно змити макіяж з повік. Залишки можна видалити за допомогою ватної палички. Найголовніше – необхідно запам’ятати, що ні в якому разі не можна торкатися до вій засобами для видалення залишків макіяжу або терти їх руками. Це може призвести до їх відклеювання.

Що стосується питання, чи можна мочити нарощені вії, то, якщо випадково намочити їх без будь-якого механічного впливу, який може призвести до їх пошкодження, то нічого страшного в цьому немає. Головне – не робити це занадто часто.
Як нарощувати вії Як нарощувати вії

Що розповідають дівчата про нарощування вій

Нарощування вій відгуки:

 • • Часто чула від подруг про процедуру нарощування вій. Розхвалювали її по повній програмі. І очі виглядають виразніше, і косметики не треба і, взагалі, це останній писк моди. Але мене це ніяк не хвилювало – подобалася собі такою, яка я є. Але тут сталася подія, яка змусила мене задуматися над цим питанням – весілля. Цілком природно, що мені захотілося в цей день виглядати на всі 200%. Загалом, пішла я в салон і мені там запропонували на вибір пучкове або рісничне нарощування, додавши, що пучкове виглядає дешево і, взагалі – минуле століття. Пролежавши близько години з закритими очима і надихавшись парами смоли, якою приклеювали вії, я, нарешті, змогла поглянути на себе в дзеркало. Результат був зовсім не таким вражаючим, як про нього прийнято говорити. Тут ще і про купу обмежень згадали: не можна фарбувати, спати обличчям у подушку, терти, розпарювати. Після весілля я пішла в салон і попросила зняти все це неподобство.
 • • Для мене серйозні наслідки мало нарощування вій. Вся проблема полягала в смолі, якій приклеювалися вії. Вона викликала сильне сльозотеча і незначне запалення очей. Від запалення допомогли спеціальні краплі, а причиною сльозотечі були випаровування не до кінця висохлої смоли. Після її висихання все нормалізувалося. Ефектом задоволена – вії стали дуже пишні і красиві.

Источник: poradumo.com.ua


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.